Strona główna FRYZURY JAK SAMEJ ZROBIĆ BALEJAŻ?

JAK SAMEJ ZROBIĆ BALEJAŻ?

0

balejaż, jak zrobić samodzielnie balejaż, Delia

Czy można samodzielnie uzyskać ładny efekt rozświetlonych pasemek? Jak je wykonać, aby farba nie spłynęła i nie zrobiła plam? Zostań swoją własną fryzjerką i zobacz, jak samodzielnie zrobić balejaż? 

Radzi Monika Lewandowska, technolog marki Delia:

Łatwą i szybką aplikacje zapewnia rozjaśniacz Delia Blond Balayage, który przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych oraz do użytku profesjonalnego.

farba do balejażu, Delia, Blond Balayage and StrandsPrzed przystąpieniem do rozjaśniania włosów należy przygotować ręcznik, pelerynę do zabezpieczenia odzieży, plastikową szczoteczkę lub pędzelek do precyzyjnego nakładania mieszanki. Zabezpiecz szyję i ubranie ręcznikiem lub peleryną i koniecznie załóż rękawiczki ochronne.

Z dokładnie rozczesanych, suchych i nie umytych włosów wyodrębnić pojedyncze ich pasma (bądź same ich końcówki). Przy pomocy szczoteczki lub pędzelka nałożyć przygotowaną mieszankę. Preparat pozostawić na włosach od 20-40 minut w zależności od tego, jaki chcemy uzyskać efekt rozjaśnienia oraz jaki kolor, kondycję włosów, mamy przed zabiegiem. 

Wykonanie typowych pasemek – tak naprawdę postępujesz podobnie jak w przypadku balayage, tylko możesz użyć czepka, przez który wyciągniesz pasma włosów.

Kupując jeden z naszych produktów do rozjaśniania włosów, wszystkie potrzebne informacje do wykonania zabiegu farbowania włosów znajdziesz w instrukcji użycia, praktycznych poradach oraz w środkach ostrożności dołączonych do każdego opakowania.