JAK ŚCIĄGNĄĆ HYBRYDĘ?

JAK ŚCIĄGNĄĆ HYBRYDĘ?

1108
0
PODZIEL SIĘ

Jak ściągnąć lakier hybrydowy, aby nie uszkodzić paznokci? Radzimy, jak to zrobić w 4 prostych krokach z domowym zestawem do ściągania hybrydy od hi hybrid. 

Do ściągnięcia manicure hybrydowego będziesz potrzebowała: blok polerski lub pilnik 180, aceton, folie z wacikami i drewniane patyczki.

Krok 1 – zmatuj top

Na początek zmatuj top blokiem polerskim lub pilnikiem o gradacji 180. Pamiętaj, by robić to delikatnie – chodzi tylko o zmatowienie górnej warstwy, z resztą poradzi sobie aceton lub specjalny zmywacz do hybrydy na bazie acetonu.

jak ściągnąć hybrydęKrok 2 – nałóż folię

Po zmatowieniu nałóż na paznokcie folię z wacikami nasączonymi acetonem i dokładnie je owiń na około 15 minut. Możesz wcześniej sprawdzić, czy hybryda nie zaczęła już odchodzić. Jeżeli nie – musisz nałożyć folię na kilka kolejnych minut. Staraj się przykładać wacik tylko do płytki paznokcia, żeby aceton nie miał kontaktu ze skórą, ze względu na jego działanie wysuszające.

jak ściągnąć hybrydęKrok 3 – usuń lakier

Zdejmij folię i usuń drewnianym patyczkiem pozostałe warstwy lakieru. Ważne jest, aby nie ściągać hybrydy na siłę, ponieważ może to zniszczyć naturalną płytkę paznokcia.

jak ściągnąć hybrydęKrok 4 – przygotuj płytkę paznokcia

Jeśli po tym kroku zechcesz zrobić kolejną stylizację, ponownie przygotuj płytkę do zabiegu.

jak ściągnąć hybrydę