Strona główna MODA MODA PRAKTYCZNIE JAK UBIERAĆ SIĘ GDY MASZ KRZYWE NOGI?

JAK UBIERAĆ SIĘ GDY MASZ KRZYWE NOGI?

0

Przeczytaj jak się ubrać gdy męczy Cię problem krzywych nóg!

Wiele kobiet dotyka problem krzywych nóg. Często układają się w literkę O lub X. Zazwyczaj są one przyczyną kompleksów oraz obniżenia naszej pewności siebie. Niepotrzebnie! Przecież właściwie żadna z nas nie może się pochwalić idealną figurą. Wystarczy jedynie nauczyć się ukrywać wady i pokazywać zalety ciała.

Odpowiedni ubiór

Każda kobieta musi nauczyć się dobierać ubrania, które pasują do jej figury. Poniżej opisujemy jakie ubrania nosić aby ukryć krzywe nogi.

Od kilku sezonów zdecydowanie najmodniejsza jest spódnica w wersji maxi lub midi, to świetna wiadomość gdyż perfekcyjnie ukrywa ona niedoskonałości w obszarze nóg. Decydując się na krótszą wersję wybierz spódnice przed kolano i załóż do niej kozaki. Jeżeli chodzi o spodnie to najlepiej sprawdzą się luźne alladynki, dzwony lub spodnie o prostej nogawce. Jak ognia powinnaś unikać rurek oraz legginsów.

Spodnie, spódnice oraz sukienki wybieraj w kolorach ciemnych i jednolitych, kolor oraz wzory za bardzo przyciągają wzrok do problematycznych obszarów ciała. Jednakże możesz zaszaleć przy wyborze góry! Dekolty, odkryte plecy lub ramiona, falbanki oraz wszelkie wzory i kolory są zdecydowanie na tak!

Pozowanie do zdjęć

Kobiety, których problemem są krzywe nogi często wstydzą się pozować do zdjęć! Uwierzcie, że niepotrzebnie! Celebrytki m.in. takie jak Paris Hilton czy Pamela Anderson mają krzywe nogi, ale zazwyczaj nie widać tego na zdjęciach na czerwonym dywanie, gdyż stosują kilka łatwych trików m.in. krzyżują nogi i kładą rękę na biodrze oraz nigdy nie ustawiają swoich nóg tak aby były ułożone równolegle.

Odpowiadała: Ilona Choroszy