Strona główna FRYZURY JAK ZDYSCYPLINOWAĆ WŁOSY?

JAK ZDYSCYPLINOWAĆ WŁOSY?

Ekspert Pantene Pro-V radzi co zrobić, aby włosy się nie puszyły i nie elektryzowały. 

Monika Lewandowska, kosmetolog, ekspert Delia

Radzi Agnieszka Płusa-Balcarek, stylista Pantene Pro-V

Puszące i elektryzujące się włosy to znak, że są przesuszone i wymagają dodatkowej pielęgnacji. Aby temu zapobiec należy je regularnie nawilżać. W tej roli najlepiej sprawdza się odżywka Pantene Pro-V Nature Fusion, która skutecznie odżywia włosy, pozostawiając je w dobrej kondycji. Uzupełnieniem odżywki jest stosowna raz w tygodniu maska intensywnie odbudowującą Pantene Pro-V Nature Fusion, która przywraca włosom optymalny poziom nawilżenia i chroni je przed uszkodzeniami. Dla jeszcze lepszej ochrony i nawilżenia zarówno na mokre, jak i suche włosy należy nakładać serum wzmacniające Pantene Pro-V Nature Fusion.

pantene

linia Pentene Pro-V Nature Fusion, od lewej: szampon (200 ml, 10,99 zł), odżywka (200 ml, 10,99 zł), serum wzmacniające (150 ml, 16,99 zł), maska intensywnie odbudowująca (200 ml, 16,99 zł)

Poprzedni artykułJAK CZĘSTO STOSOWAĆ MASKI DO WŁOSÓW?
Następny artykułZAPACHY WHISKY
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]