Strona główna DZIEJE SIĘ JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ IMPREZY?

JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ IMPREZY?

0

Zastanawiałaś się kiedyś, jak zostać gwiazdą imprezy? Okazuje się, że liczy się nie tylko wygląd, ale również na przykład sposób prowadzenia rozmowy. Sprawdź, co możesz zrobić, by błyszczeć na każdej imprezie!

Dopuszczalne spóźnienie.

Na pewno słyszałaś o tym, że aby być zauważoną na przyjęciu, warto się spóźnić i zrobić wielkie wejście. Warto jednak wiedzieć, ile czasu się spóźnić, by na przykład nie sprawić, że gospodarze poczują się urażeni. Na dużą imprezę, na przykład w klubie, możesz spóźnić się maksimum 30 minut. Jeśli na przyjęciu będzie serwowany ciepły posiłek, dopuszczalne spóźnienie to 15 minut. Jeśli spóźnisz się bardziej, możesz siedzieć przy pustym talerzu. Na spotkanie w małej grupie możesz spóźnić się nie więcej niż 10 minut. Jeśli będzie to więcej czasu, koniecznie zadzwoń lub napisz wiadomość organizatorowi spotkania.

W co się ubrać?

Najprościej jest założyć sukienkę. Ale pamiętaj, że nie będziesz jedyną osobą, która to zrobi. Postaw na przykład na czarną sukienkę mini i załóż do niej czarne kozaki na szpilce sięgające za kolano. Do tego wyraźne kolczyki, bransoletki, na przykłąd w radosnym pomarańczowym kolorze i masz gwarancję, że wszyscy zwrócą na ciebie uwagę!

Włosy i makijaż.

Jeśli chesz, żeby twoi znajomi zauważyli zmianę zastosuj się do jednej zasady – zrób to, czego na co dzień nie robisz. Jeśli chodzisz w rozpuszczonych włosach, zaczesz je do góry, jeśli robisz delikatny make-up, postaw na cały czas modny smokey eyes.

Jak rozmawiać?

Chociaż może to ci się wydawać nieco dziwne – przygotuj się! Dowiedz się, kto będzie zaproszony, czym zajmują się te osoby. W ten sposób będzie ci łatwiej wpasować się w rozmowę, nawet z osobami, które nie są ci dobrze znane. Postaw na uniwersalne tematy – nowe książki, muzykę, jedzenie, wspomnienia z wakacji czy plany na kolejne. Okazuj innym zainteresowanie, a na pewno zostaniesz zapamiętana.

Pozuj do zdjęć!

Nie chcesz przecież oglądać siebie z wystającym z buzi makaronem 😉 Aby dobrze wyglądać na fotografii, pamiętaj, by użyć nieco więcej podkładu niż na co dzień. Podkreśl także mocniej oczy, by nadać im wyrazu. Do zdjęcia ustawiaj się bokiem, nogi trzymaj złączone. Możesz także oprzeć jedną rękę na biodrze.

Uratuj nieudaną zabawę!

Jeśli widzisz, że ludzie naprawdę źle się bawia, a nawet zaczynają wychodzić zrób coś. Jeśli to nie będzie problem, zmień oświetlenie na bardziej intymne, podkręć głośniej muzykę i wybierz taneczną piosenkę, którą wyszyscy znają. Możesz także głośno spytać, kto wyrusza z tobą na poszukiwanie ukrytego szampana lub wyciągnij koleżanki na parkiet. Po około 30 minutach impreza powinna być uratowana!