Strona główna GWIAZDY URODA GWIAZD JOANNA BRODZIK AMBASADORKĄ MARKI OLAY!

JOANNA BRODZIK AMBASADORKĄ MARKI OLAY!

0

Olay Total Effects Joanna Brodzik ambasadorka marki

Joanna Brodzik została pierwszą ambasadorką marki Olay w Polsce! Jest odnoszącą sukcesy zawodowe aktorką, ale z drugiej strony zapracowaną matką i doskonale odzwierciedla profil kobiety, do której marka Olay kieruje produkty z linii Total Effects.

oprac. Kasia Kosieradzka

 

Współczesne Polki stają się coraz bardziej zabiegane. Starają się podzielić swój dzień pomiędzy dom, rodzinę, pracę i przyjaciół. Niestety mają coraz mniej czasu na pielęgnację urody. Z drugiej strony, dla dzisiejszej kobiety młody i atrakcyjny wygląd, zadbana i wypielęgnowana twarz mają ogromną wartość. To wizytówka, która wpływa na samopoczucie i pewność siebie. Dlatego właśnie eksperci marki Olay Total Effects proponują linię wielozadaniowych kosmetyków.

 
Olay Total Efectts Joanna Brodzik
 

7 korzyści w jednym słoiczku 

 

Linię kosmetyków Total Effects stworzono jako odpowiedź na 7 objawów starzenia skóry, z którymi borykają się współczesne Polki: linie mimiczne i zmarszczki, nierówną strukturę skóry, szarą cerę, suchość, nierówny koloryt skóry, plamy oraz popękane naczynka, widoczne pory.

Kosmetyki z linii Olay Total Effects zostały podzielone na trzy grupy: pielęgnacja codzienna, pielęgnacja specjlana, oczyszczanie. Każda z grup zawiera szeroki wybór produktów odpowiadających na różnorodne potrzeby skóry.

 

 
Więcej o kosmetykach z linii Olay Total Efects przeczytasz w naszym artykule ODMŁADZANIE TOTALNE. Zapraszamy do lektury 🙂
 
 
karolina Witecka Małgorzata Mejer Olay Joanna Brodzik Total Effects
Małgorzata Mejer, rzecznik prasowy P&G, i Karolina Witecka z iBeauty.pl
podczas konferencji Olay w Warszawie
Poprzedni artykułHEAD & SHOULDERS DLA KOBIET Z WENUS I MĘŻCZYZN Z MARSA
Następny artykułINTENSYWNA REGENERACJA WŁOSÓW PO LECIE