Strona główna FRYZURY HEAD & SHOULDERS DLA KOBIET Z WENUS I MĘŻCZYZN Z MARSA

HEAD & SHOULDERS DLA KOBIET Z WENUS I MĘŻCZYZN Z MARSA

0

 Head & Shoulders Kasia  Cichopek Krzysztof Ibisz Karolina Witecka iBaeuty dla niej i dla niego
Ambasadorzy marki Head & Shoulders, Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz, z Małgorzatą Mejer (po prawej), rzecznikiem prasowym P&G i Karoliną Witecką z iBeauty

Nie jest tajemnicą, że kobiety i mężczyźni mają różne potrzeby i oczekiwania. Ambasadorzy marki Head & Shoulders – Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz – przekonują, że dotyczy to również pielęgnacji włosów. Nowe szampony Head & Shoulders dla niej i dla niego zadowolą zarówno kobiety marzące o bujnej fryzurze, jak i mężczyzn lubiących skuteczne i jednocześnie proste w użyciu kosmetyki.

oprac. Kasia Kosieradzk
 

Wiele osób wierzy w mit, że włosy i skóra kobiet jest inna niż mężczyzn. Są też przekonani, że występowanie schorzeń skóry głowy, takich jak łupież, związane jest z płcią. Tymczasem wyniki badań naukowych przeczą tej teorii i dowodzą, że funkcjonowanie skóry i włosów w przypadku obu płci opiera się na identycznych procesach. A zatem różnice między włosami kobiet i mężczyzn ukryte są gdzie indziej… Kluczem do rozwiązania zagadki są odmienne nawyki pielęgnacyjne oraz długość włosów.

Wiadomo, że większość kobiet ma włosy dłuższe niż mężczyźni, co równoznaczne jest z tym, że są one bardziej wrażliwe na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, chociażby z uwagi na to, że końcówki włosów długich są o wiele starsze niż krótkich. Ponadto, kobiece włosy znacznie częściej poddawane są koloryzacji oraz stylizacji z użyciem urządzeń takich jak suszarki, prostownice czy lokówki.

Z kolei mężczyźni znacznie częściej noszą krótkie fryzury i traktują swoje włosy zupełnie inaczej niż kobiety. Rrzadziej używają np. suszarek i raczej unikają koloryzacji. Jednak to właśnie oni w pewnym momencie życia cierpią z powodu cieńszych włosów, ich wypadania, a także uporczywego łupieżu. 

Choć nawyki pielęgnacyjne kobiet i mężczyzn są różne, to problemy z łupieżem i wypadaniem włosów są takie same. Dlatego Head & Shoulders oferuje dwa warianty tego samego szamponu, dostosowane do potrzeb obu płci. Zawarta w szamponach formuła Acti Zinc usuwa łupież oraz zmniejsza wypadanie włosów spowodowane ich łamliwością.

dla niej i dla niego Head & SHoulders
Head & Shoulders przeciw wypadaniu włosów dla niej/dla niego (200 ml, 11,99 zł; 400 ml, 17,99 zł)
 

Dla niej

Szampon został stworzony z myślą o potrzebach pań marzących o zdrowych włosach, ale borykających się z problemem łupieżu i napiętej skóry głowy. Szampon charakteryzuje się największą zawartością składników pielęgnacyjnych i odżywczych spośród wszystkich szamponów tej marki. Warto dodać, że szampon wyróżnia się pięknym, kobiecym zapachem.

 

Dla niego

Szampon został opracowany z myślą o mężczyznach, którzy nie pamiętają o właściwej pielęgnacji włosów. Nierzadko zdarza się, że myją je zbyt intensywnie i stosują niewłaściwe kosmetyki niedostosowane do ich potrzeb lub, co gorsza, używają do ich mycia żeli pod prysznic czy mydeł. Szampon zawiera optymalną ilość substancji odżywczych, by nie obciążać włosów i zapewnić im ładny wygląd. Wyróżnia się także męskim, świeżym zapachem.

Oba kosmetyki zwalczają do 100% widocznych oznak łupieżu przy regularnym stosowaniu. Dostępne są w nowych, unikatowych opakowaniach – w wersji dla niej i dla niego. Limitowane butelki pasują do siebie idealnie, więc stojąc razem na półce w łazience będą stanowić zgraną (i piękną!) parę.