Strona główna MAKIJAŻ PROSTY SPOSÓB NA SMOKY EYES

PROSTY SPOSÓB NA SMOKY EYES

0

Ten efektowny makijaż można zrobić naprawdę bardzo łatwo – wystarczy mieć trzy cienie w tym samym (dowolnym!) kolorze o różnej intensywności.

Taki gotowy zestaw do malowania Smoky Eyes proponuje Bourjois. Jest bardzo wygodny, bo nie musisz sama myśleć o odpowiednim doborze kolorów, ktoś zrobił to już za ciebie;-)

Jak wygląda zestaw?

Składa się z trzech odcieni tego samego koloru, są to:

  • jasny, świetlisty, delikatny odcień do aplikacji pod łukiem brwiowym i w wewnętrznym kąciku oka, aby dodać blasku spojrzeniu
  • pośredni odcień pokrywający ruchomą część powieki tak, by oczy stały się jeszcze bardziej wyraziste
  • ciemny odcień  o mocno skoncentrowanych pigmentach, by podkreślić i wymodelować kształt oka

cienie Trio Smoky Eyes Bourjois
Potrójne cienie Smoky Eyes (Bourjois, 48,99 zł)

Formuła cieni

Bazuje na tradycyjnej technologii wypiekania, stosowanej przez Bourjois od 1863 roku, teraz specjalnie ulepszonej! Dzięki niej cienie maja miękką, delikatną teksturę, bardzo szybko i łatwo aplikuje się je na powieki. Cień utrzymuje się na powiece do 8 godzin – zarówno przy jasnych, jak i ciemniejszych odcieniach.

Warto też zwrócić uwagę na opakowanie: nawiązuje kształtem do tradycyjnych okrągłych (i bardzo lubianych) pudełeczek Bourjois. Jest przezroczyste, dzięki czemu od razu dokładnie widzisz kolory. Zawiera ergonomiczny, podwójny aplikator. A na odwrocie opakowania – uwaga! – znajdują się wskazówki, jak wykonać dwa rodzaje makijażu smoky eyes.

Cienie Smoky Eyes występują w 8 zestawieniach kolorystycznych: od klasycznej czerni połączonej z szarościami, poprzez supermodny fiolet, aż po lubiany przez Polki brąz z beżami.

Polecamy na dzień i na wieczór!

www.bourjois.pl