Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI BEAUTYCYCLE AMWAY – SIŁA ŻYWIOŁÓW NATURY

BEAUTYCYCLE AMWAY – SIŁA ŻYWIOŁÓW NATURY

0

Amway Beauty Cycle Air Powietrze

Jeśli masz problem z dobraniem kosmetyków odpowiednich do swojego typu skóry, ale także zależy Ci na tym, aby były proste w użyciu, zapoznaj się z ofertą marki Beauty Cycle™ firmy Amway, zawierającej preparaty do pielęgnacji skóry oraz kosmetyki do makijażu.

oprac. Kasia Kosieradzka

Inspiracją do powstania beautycycle™ była siła żywiołów natury oraz przekonanie, że nie ma nic bardziej naturalnego od powietrza, wody, ziemi i ognia. Beautycycle™ to kompletny zestaw produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków kolorowych, skierowany głównie do kobiet od 20. do 40. roku życia. Kosmetyki zostały podzielone na pięć grup: Woda, Powietrze, Ziemia, Ogień, Kolor. Choć korzystanie z kosmetyków tej linii może wydawać się początkowo skomplikowane, zasady są bardzo proste! Wystarczy tylko określić rodzaj swojej skóry.

Jak stosować pielęgnację beautycycle™?

Najlepsze rezultaty stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych z tej serii daje wybór jednej linii (Woda, Powietrze, Ziemia) jako podstawy oraz uzupełnienie jej produktami z linii Ogień, które dopełniają działania wszystkich pozostałych.

Amway Beauty Cycle Air Powietrze Ogień Fire

Powietrze. Odmłodzenie.

Kosmetyki tej grupy przeznacznone są dla skóry dojrzałej, pomagają zwalczać wolne rodniki i widoczne oznaki starzenia się skóry. Ich kluczowym składnikiem są naturalne probiotyki jogurtowe.

Woda. Nawilżenie.

Kosmetykami z tej grupy powinna być pielęgnowana skóra normalna i sucha. Dzięki wyciągowi z fiołka trójbarwnego skóra jest nawilżona od wewnątrz i od zewnątrz.  

Ziemia. Normalizowanie.

Kosmetyki Ziemii zostały stworzone dla skóry normalnej i tłustej. Specjalnie przetwarzane magnez, miedź, żelazo, cynk przywracają równowagę skórze tłustej. 

Ogień. Energetyzuje.

Kosmetyki tej grupy przeznaczone są dla wszystkich typów skóry. Kompleks energetyzujący z drożdżami, mocznikiem, algami oraz glukozaminą stymuluje procesy komórkowe zachodzące w skórze, sprawiając, że ta odzyskuje promienny wygląd.

Zarówno Powietrze, Woda jak i Ziemia zawierają cztery podstawowe kosmetyki pielęgnacyjne: preparat oczyszczający, tonik, krem na dzień i krem na noc.

Amway Beauty Cycle Air Powietrze Kolor Color

Linia kosmetyków do makijażu.

Preparaty pielęgnacyjne marki beautycycle™ uzupełnia linia kosmetyków do makijażu odpowiednich do wszystkich typów i tonacji skóry. Dzięki tym kosmetykom skóra nabiera blasku i nowego wyrazu. W jej skład wchodzi szeroka paleta mineralnych kosmetyków do makijażu (od pomadek po tusze do rzęs – wszystkie narzędzia niezbędne do wykreowania makijażu), utrzymanych zarówno w odcieniach stonowanych, jak też w bardziej intensywnych.

 

Obejrzyj film reklamujący kosmetyki beautycycle™!