Strona główna DIETA I ZDROWIE PRODUKTY DLA ZDROWIA I DOMU Jordan Advanced – jej włosie zmienia kolor!

Jordan Advanced – jej włosie zmienia kolor!

0
jordan

Powiedz nam – jak często wymieniasz szczoteczkę do zębów? Regularnie czy jak Ci się przypomni? Jeśli to drugie, to Twoją „przypominajką” będzie włosie nowej szczoteczki Jordan Advanced…

Regularna wymiana szczoteczki jest niezwykle ważna dla skutecznego usuwania płytki nazębnej oraz dokładnego oczyszczania zębów i dziąseł. Często zapominamy o upływie 3 miesięcy, po których należy użyć nowej szczoteczki. Marka Jordan przygotowała nową linię szczoteczek Advanced, które przypominają o zmianie.

jordanJordan advanced (Soft, Medium, Hard – 8,49 zł w dwupaku)

Szczoteczki Advanced posiadają granatowe włosie Change Me, które po 3 miesiącach regularnego szczotkowania zębów odbarwia się na kolor biały, sygnalizując potrzebę wymiany szczoteczki na nową. Odpowiednia ilość i ułożenie włosia oraz ergonomiczna rączka pozwalają na skuteczne i dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni jamy ustnej. Przedłużone włosie na końcu główki dociera do trudnodostępnych miejsc.

jordanUwaga: Dentyści rekomendują wymianę szczoteczek co 3 miesiące, a także po przebyciu chorób takich jak grypa, przeziębienie i infekcje jamy ustnej!