Strona główna GWIAZDY JULIA PIETRUCHA DLA OLAY!

JULIA PIETRUCHA DLA OLAY!

0

Julia Pietrucha, aktywna młoda aktorka i przedstawicielka tak zwanego Pokolenia 24 h, została nową ambasadorką Olay Active Hydrating – linii, która zapewnia skórze intensywne nawilżenie i uczucie komfortu przez cały dzień!

Julia Pietrucha – przedstawicielka Pokolenia 24 godziny

Aktywna 24 godziny na dobę, nieustannie w biegu, pełna pasji… Zajmują ją kolejne wyzwania zawodowe, osobiste zainteresowania, podróże, spotkania z przyjaciółmi. Regularnie używa wszystkich dostępnych narzędzi, aby w pełni korzystać z życia – od smartfona po najnowsze produkty do pielęgnacji cery. Taka właśnie jest Julia Pietrucha, nowa ambasadorka marki Olay Active Hydrating, oraz każda nowoczesna, intensywnie żyjąca kobieta. Właśnie z myślą o nich Olay zdefiniował Pokolenie 24 godziny – pokolenie młodych, niezwykle aktywnych kobiet, które nie boją się kolejnych wyzwań i maksymalnie wykorzystują swoją dobę.

Pielęgnacja skóry Pokolenia 24 godziny

Pełne korzystanie z życia może jednak odcisnąć piętno na cerze i spowodować, że utrzymanie jej pięknego wyglądu stanie się wyjątkowo trudne. Skóra twarzy codziennie zmaga się z wieloma wyzwaniami: zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, brakujące składniki diety, długie, gorące kąpiele, stosowanie nieodpowiednich produktów – wszystko to może przyczyniać się do jej nadmiernego przesuszenia. A to z kolei, może spowodować, że cera stanie się poszarzała, nadwrażliwa, a ponadto może pojawić się nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Tymczasem, nie od dziś wiadomo, że warunkiem piękniej i zdrowej cery jest jej nawilżanie. To właśnie ono jest niezbędne do utrzymania równowagi pomiędzy poszczególnymi funkcjami skóry a procesami zachodzącymi w jej wnętrzu w ciągu całej doby.

Olay Active Hydrating – 24 godzinne nawilżenie

Współczesna kobieta z Pokolenia 24 godziny potrzebuje kosmetyków, które nadążą za jej tempem życia i dostarczą jej skórze intensywnego nawilżenia trwającego przez całą dobę. To z myślą o niej powstały kremy z linii Olay Active Hydrating, które działają nieprzerwanie przez 24 godziny, zapewniając głębokie i długotrwałe nawilżenie. Zawarty w kremach  kompleks aktywnie nawilżający pomaga skórze zatrzymać jej naturalną wilgoć, a także stopniowo uwalnia do jej wnętrza substancje nawilżające. W ten sposób odżywia cerę i wzmacnia ją, chroniąc przed nadmiernym wysuszeniem.

Wcześniej, podczas intensywnego dnia na planie filmowym w klimatyzowanym pomieszczeniu potrzebowałam dodatkowego nawilżenia. Jednak odkąd stosuję krem do cery suchej Olay Active Hydrating, moja skóra jest aksamitnie gładka i nawilżona przez cały dzień.

Julia Pietrucha

W linii Olay Active Hydrating znajdziesz: krem na dzień dla cery normalnej i suchej, krem na dzień dla cery wrażliwej, hydro-żel dla cery mieszanej i tłustej, emulsja aktywnie nawilżająca dla cery suchej, normalnej i mieszanej, krem na noc (kosmetyki kupisz za ok. 16,99 zł).

Na konferencji prasowej mieliśmy okazję poznać ambasadorkę marki OLAY Active Hydrating – Julię Pietruchę, dowiedzieć się więcej o kosmetykach marki i wziąć udział w warsztatach tworzenia biżuterii. Na górnym zdjęciu od lewej: Małgorzata Mejer (rzecznik prasowy P&G), Martyna Kostrzyńska (P&G), Kasia Kosieradzka z redakcji iBeauty.pl, Julia Pietrucha (ambasadorka OLAY Active Hydrating) oraz Aleksandra Artiuch (kosmetolog marki OLAY). Na dole od lewej: Ania Kondratowicz z iBeauty.pl podczas tworzenia własnej bransoletki, Julia Pietrucha.