Strona główna PERFUMY MĘSKIE PERFUMY PLAYBOY BERLIN

PLAYBOY BERLIN

0

Marka Playboy przeniosła atmosferę berlińskiej sceny muzycznej elektro na nuty zapachowe i tak powstał zapach Playboy Berlin!

Berlin jest jednym z najbardziej imprezowych miejsc w Europie. Dźwięki muzyki elektro przyciągają tłumy entuzjastów, którzy tworzą niepowtarzalny klimat w wielu klubach, które często mieszczą się w starych fabrykach. Dlatego zapach Playboy Berlin jest dynamiczny, bardzo męski i nowoczesny.

nuty głowy – gin, skórka pomarańczowa, pieprz

nuty serca – geranium, świeże jabłko, żurawina

nuty bazy – drzewo sandałowe, mech, piżmo

Legendarne logo Playboy, króliczek, przeszedł klubową metamorfozę i został wyposażony w profesjonalne suwaki, zegary i mixer DJ’a. 🙂

playboy_berlin
Palyboy Berlin (edt – 41,23 zł/50 ml). Zapach dostępny tylko w sieci Rossmann.
Poprzedni artykułJULIA PIETRUCHA DLA OLAY!
Następny artykułOILLAN FORTE
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.