Strona główna DIETA I ZDROWIE KAPSUŁKI POCHŁANIAJĄCE TŁUSZCZYK!

KAPSUŁKI POCHŁANIAJĄCE TŁUSZCZYK!

Jeśli ogarnął Cię już wiosenny szał odchudzania, warto sobie trochę pomóc, aby przyspieszyć efekty. Polecamy kapsułki formoline L112, które pochłaniają tłuszcze z pożywienia, dzięki czemu obniżają kaloryczność potraw.

Jak to działa?

Formoline L112 wykazuje wysoką zdolność wchłaniania tłuszczów – wykazują to niezależne badania. Składnik główny składa się z włókien ze skorupiaków zbudowanych z poliglukozaminy, które wchłaniają istotne pod względem leczniczym ilości tłuszczu.

formoline L112, odchudzanie, suplementy na odchudzanieLaboratoryjna analiza ilościowa wykazała, że 1g poliglukozaminy może w warunkach laboratoryjnych wiązać ponad 700 g tłuszczu pokarmowego.

Formoline L112 to wyrób medyczny do racjonalnego, zdrowego leczenia nadwagi. Wiąże tłuszcze i powoduje ich wydalanie poza organizm, ograniczając ilość przyswojonych kalorii. Preparat może być przyjmowany przez długi czas, nie jest wchłaniany do komórek i nie powoduje zaburzeń metabolizmu. Skuteczność preparatu jest potwierdzona badaniami klinicznymi.

Preparat wspomaga:

  • leczenie nadwagi
  • kontrolowanie wagi ciała
  • zmniejszenie przyswajania cholesterolu z pożywienia

Efekty widoczne są po ok. 3-4 tygodniach stosowania.

 

Formoline L112 (40 tabletek, ok. 80 zł; 100 tabletek, 159 zł); 100 tabletek wystarcza nawet do 50 dni kuracji (oszczędność 20% w porównaniu z zakupem 100 tabletek w opakowaniach 40 tabletek).

 

Kto skorzysta najbardziej?

Zastosowanie substancji czynnej jest wskazane przede wszystkim wtedy, kiedy otyłość spowodowana jest tłustym odżywianiem się.

Uwaga! Formoline L112 może wiązać tylko tłuszcze, nie wiąże zatem węglowodanów (zawartych w słodyczach czy napojach gazowanych) oraz alkoholu, więc pochodzące z nich kalorie są metabolizowane w naszym organizmie.

Dzięki właściwościom formoline L112 możemy delektować się ulubionymi potrawami lub korzystać bez obaw z jedzenia na mieście. Po osiągnięciu docelowej wagi ciała można stosować formoline L112 również dla ustabilizowania masy ciała.

Polecamy!

Poprzedni artykułHISTORIA ANTYKONCEPCJI
Następny artykułJAK MOŻEMY DBAĆ O SIEBIE?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]