KLINIKA LE SPA

KLINIKA LE SPA

1006
0
PODZIEL SIĘ
Klinika Le Spa

Przepiękne wnętrza, bogactwo zabiegów, wyjątkowy klimat. To Klinika Le Spa, którą znajdziecie w samym centrum Warszawy.

Klinika Le Spa słynie z zaufania w gronie najbardziej wymagających Klientów. Spośród propozycji bogatej oferty każdy znajdzie coś dla siebie. Voucher do kliniki Le Spa
to wspaniały pomysł na prezent, niezależnie od okazji. Doświadczony zespół zawsze przeprowadza indywidualną diagnozę oczekiwań Klientów. To miejsce, w którym można w pełni zaufać personelowi i oddać się błogim chwilom relaksu w atmosferze luksusu.

Lifting bez skalpela

Chcemy czy nie, z wiekiem skóra traci witalność i jędrność. Na szczęście możemy z tym walczyć. Efekt liftingu i odmłodzenia można uzyskać dzięki zabiegom aparaturowym Surgen i Maximus. Surgen to innowacyjne urządzenie regenerujące skórę, oparte na technologii Energii Hybrydowej – połączenia właściwości terapeutycznych radiofrekwencji oraz energii impulsów elektrycznych emitowanych za pomocą mikroigieł. Z kolei Maximus w nieinwazyjny sposób poprawia strukturę skóry (ujędrniając ją i napinając) dzięki jednoczesnemu działaniu na skórę, tkankę podskórną i mięśnie.

Smukłe ciało

W starciu z nadmierną tkanką tłuszczową oraz pomarańczową skórką można wygrać falą uderzeniową Storz Medical. Działając falą akustyczną na tkankę tłuszczową, rozrywane są połączenia adipocytów, dzięki czemu upłynniamy zawarty w nich tłuszcz. Dla uzyskania lepszych efektów zaleca się połączenie Storz Medical z urządzeniem Icoone, wpływającym na przyspieszenie metabolizmu komórkowego. Icoone to innowacyjne urządzenie służące do modelowania sylwetki i redukcji obrzęków limfatycznych.

Skóra bez przebarwień

Zima to odpowiedni czas na peelingi chemiczne i zabiegi rozświetlające z kwasami. Dzięki nim można ujednolicić karnację i zredukować przebarwienia spowodowane słońcem, hormonami, trądzikiem i bliznami. W ofercie kliniki Le Spa znajduje się również urządzenie Hydrafacial. To nowa, opatentowana metoda głębokiego oczyszczania skóry jednorazowymi końcówkami z jednoczesnym nawilżaniem  i odmładzaniem. Jest to zabieg łączący bezkryształową mikrodermabrazję z jednoczesnym zastosowaniem próżni oraz substancji aktywnych zawierających antyoksydanty, kwas hialuronowy oraz kwasy glikolowy i salicylowy – czyli substancji, które nawilżają skórę, a także wyrównują jej teksturę i koloryt.

Gładka skóra na dłużej

Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia wiąże się z nierównomiernym odrastaniem włosów jak  również z ryzykiem ich  wrastania, przebarwień skóry, reakcji alergicznych a nawet blizn. Klinika Le Spa proponuje epilację laserem diodowym Vectus, która jest bezpieczna, skuteczna i trwała. Zabieg jest szybki i komfortowy. Urządzenie Vectus, jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel.  W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu indywidualnie dobrane parametry. Dzięki temu niemożliwe jest poparzenie skóry, a jednocześnie prawidłowo dobrane parametry mocy lasera zapewniają maksymalne efekty.

W sam raz na wielkie wyjścia

Ogromną popularnością w klinice Le Spa cieszą się zabiegi bankietowe, tak zwane urodowe last minute.  Klientki mogą skorzystać z zabiegów aparaturowych, takich jak Maximus i Hydrafacial. Zabieg Valmont Blask Śniegów i Selvert Thermal – Peptid Lift, to propozycje skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych, w sam raz na wielkie wyjścia!