Strona główna MODA KOLAŻE I STYLIZACJE KOLEKCJA RESERVED

KOLEKCJA RESERVED

0

Reserved

Kolekcja marki Reserved skierowana jest przede wszystkim do mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia, ceniących jakość i wygodę.

Ubrania na sezon jesienno-zimowy mają być przede wszystkim modne, ale również praktyczne w każdej sytuacji – w pracy, na koncercie, w kinie, jak i w podróży.

Ważne jest, aby stylizację dopasować do stylu życia. Zapracowani panowie dobrze powinni czuć się w stylu prawdziwych gentelmenów – warto postawić na marynarki, spodnie w kant i gładkie koszule wykonane z wysokiej jakości tkanin. Dominujące kolory to brąz, granat oraz lawenda.

Podstawą stoju panów wykonujących tak zwane wolne zawody, powinna być przede wszystkim wygoda. W tym wypadku marka Reserved proponuje praktyczne marynarki, dwourzędowe płaszcze, wygodne spodnie, grube swetry oraz koszule z militarnymi detalami.

Studenci powinni czerpać inspirację z mody brytyjskiej lat 70. Zadziorny styl tamtych lat, to przede wszystkim koszule w kratę, dopasowane marynarki i bluzy, wąskie spodnie oraz kurtki z flauszu. W tym wypadku stawiamy (oprócz szarości) na wyraziste, odważne kolory – czerwień, błękit i intensywny odcień curry.

Moda męska Reserved łączy ze sobą elegancję oraz wygodę. Kolekcja pozwala mężczyznom niezależnie od wieku oraz stylu życia wyglądać modnie i podobać się kobietom w każdej sytuacji.

Reserved