Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY KOLEKCJA SOL DA BAHIA

KOLEKCJA SOL DA BAHIA

0

Brazylia królową lata! Jej gorący klimat stał się inspiracją dla limitowanej kolekcji kosmetyków Lancaster Sol da Bahia, stworzonej we współpracy z angielsko-brazylijskim duetem projektantów Clements Ribeiro. Hitem jest kokosowy zapach, którym można spryskiwać się na słońcu!

Brazylia to nie tylko promienne słońce, złociste plaże i roztańczone ulice. Lancaster, ekspert w dziedzinie pielęgnacji słonecznej, zwraca uwagę na jeszcze jeden, bardzo istotny element, charakteryzujący ten gorący kraj – piękną, zmysłową opaleniznę. Marka, która stoi za fenomenem legendarnej Golden Tan, przyłącza się do słonecznego świętowania i, we współpracy z angielsko-brazylijskim duetem projektantów Clements Ribeiro, prezentuje limitowaną kolekcję kosmetyków inspirowanych Brazylią. W słonecznej serii znajdziesz:

Woda letnia Sol Da Bahia Summer Fragrance

Sol da Bahia, Lancaster, woda kokosowa„Woda letnia Sol Da Bahia posiada fantastyczny zapach kokosa, który przypomina mi plaże Bahia z mojego dzieciństwa.” – Inacio Ribeiro

Ta letnia woda łączy w sobie całe bogactwo zapachów, które przenoszą zmysły w egzotyczny, wielobarwny świat marki Lancaster. Soczyste cytrusy, kokosowe akordy oraz piżmowe akcenty stanowią esencję lata. Promieniują letnią aurą oraz zarażają pozytywną energią. Samo słońce również rozkoszuje się tym aromatycznym zestawieniem, ponieważ zapach można aplikować na ciało nawet wtedy, gdy świeci one z pełną siłą. A do tego piękny energetyzujący kolorami flakon!

Cena: 100 ml, 139 zł

Żel pod prysznic i balsam do ciała Sol Da Bahia Summer

żel pod prysznic, Sol da Bahia, LancasterProdukty do pielęgnacji ciała z brazylijskiej kolekcji przedłużają wspomnienia lata – zarówno po bezpośrednim powrocie z plaży, jak i długo po zakończeniu wakacyjnego sezonu. Energetyczny żel pod prysznic doskonale orzeźwia i pobudza do działania, a kojący balsam do ciała pomaga odprężyć się i zrelaksować.

Ceny: 150 ml, 59 zł (każdy kosmetyk)

Energetyzujący design

mleczko do ciała, Sol da Bahia, Lancaster„Tymi wzorami staraliśmy się pokazać kolory, dynamikę oraz energię, czyli wszystko to, co wiąże się z brazylijską plażą, kulturą, tropikalnymi krajobrazami i skapaną w słońcu roślinnością.” – duet Clements Ribeiro

Brazylijski konglomerat barw i wzorów uwiódł markę Lancater tak silnie, iż postanowiła przenieść go na opakowania swoich słonecznych produktów. Limitowana edycja kolekcji Sol Da Bahia Summer została udekorowana efektownymi elementami, utrzymanymi w stylu Art Deco. Projekt powstał przy pomocy brytyjsko-brazylijskiego duetu artystów Suzanne Clements oraz Inacio Ribeiro. Umieszczone na opakowaniach motywy tropikalnych kwiatów i egzotycznych owoców nierozerwalnie kojarzą się z Brazylią, wakacyjną opalenizną i marką Lancaster.

Polecamy!