Strona główna PAZNOKCIE MANIKIUR I PEDIKIUR KOLEKCJA WEDDING INDIGO STWORZONA WSPÓLNIE Z AGNIESZKĄ HYŻY

KOLEKCJA WEDDING INDIGO STWORZONA WSPÓLNIE Z AGNIESZKĄ HYŻY

1
Agnieszka Hyży wedding indigo

Marka Indigo – we współpracy z Agnieszką Hyży – stworzyła wyjątkową kolekcję lakierów hybrydowych Wedding dedykowaną wszystkim pannom młodym. To 10 wyselekcjonowanych kolorów idealnych na ten szczególny dzień.

Manicure jest bardzo ważnym elementem ślubnej stylizacji. Dobrze dobrany będzie podkreślał styl sukienki, a także urodę panny młodej. Kolekcja ślubna Wedding Indigo to 10 lakierów – od delikatnych i bardzo subtelnych odcieni różu, przez beże po wyrazisty, połyskujący srebrny dla kobiet, które nie boją się odważniejszych stylizacji – nawet w dniu ślubu. To pierwsza kolekcja lakierów hybrydowych Indigo dedykowana pannom młodym!
Na uwagę zasługują też nazwy kolorów, który w żartobliwy sposób opisują sytuacje mające miejsce przed ślubem, w jego trakcie i po nim:

  • Mr&Mrs Indigo (Pan i Pani Indigo) – mleczny odcień wzbogacony nutą rozkosznej brzoskwini
  • How Big Is Your Diamond? (Jak duży jest Twój diament?) – słodki, orzeźwiający morelowy shake
  • Like a Virgin (Niewinność) – cielisty, delikatny odcień komponujący się z naturalnym kolorem skóry
  • Transparent The One (Ten jedyny) – cielisty i transparentny odcień, idealny jako baza do french manicure lub zdobień
  • Wi-Fi Wife (Wi-Fi Żona) – transparentny lakier w odcieniu pastelowego i delikatnego różu
  • Say Yes (Powiedz TAK) – kaskada połyskujących złotych drobinek
  • I’m Not Sure (Nie jestem pewna) – róż w wersji glamour, ciepły i słodki odcień, któremu klasy i szyku dodaje blask srebrzystych drobinek
  • Finally! (W końcu!) – ciepły odcień różu z trójbarwnymi drobinkami w kolorze niebieskim, zielonym i różowo-czerwonym
  • Monogamy Is Not Funny (Monogamia nie jest zabawna) – mleczny odcień z kroplą delikatnego różu
  • Big Mistake (Duży błąd) – odcień szlachetnej, nieskazitelnej bieli z odrobiną wanilii

kolekcja weddding indigoIndigo do współpracy przy kolekcji Wedding zaprosiło Agnieszkę Hyży – dziennikarkę i specjalistkę od ślubów. Agnieszka od lat związana jest z rynkiem ślubnym – doskonale wie, jak zaplanować ślub idealny, i jakie są obecnie najmocniejsze trendy. Uratowała z opresji niejedną pannę młodą.

Inspiracją do stworzenia kolekcji Wedding był Zanzibar – jego romantyczne, piaszczyste plaże i szmaragdowe wody oceanu. W podróży na Zanzibar marce Indigo towarzyszyła Agnieszka Hyży – ambasadorka kolekcji ślubnej.

Agnieszka Hyży wedding indigoChcąc mieć pewność, że manicure będzie skrojony na miarę i zgodny z obecnymi trendami, szukaj salonu z rekomendacją Indigo & Agnieszki Hyży & Portalu Wedding.pl – certyfikatem wskazującym salon jako najlepsze miejsce, do stworzenia ślubnego manicure. Marka Indigo stworzyła największy w Polsce program warsztatów weddingowych. To dwudniowe szkolenie, podczas którego stylistki paznokci poznają najnowsze trendy ślubne w sezonie 2018, zdobywają i podnoszą kwalifikacje w technikach zdobień weddingowych z wykorzystaniem szerokiej palety produktów Indigo. Marka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób zainteresowanych tematyką manicure i trendów ślubnych, organizuje także eventy weddingowe w 5 miastach Polski. Tym pełnym inspiracji ślubnych eventom towarzyszyć będą specjaliści od tematyki ślubnej – Agnieszka Hyży i duet Paprocki & Brzozowski.

Agnieszka Hyży wedding indigo

1 KOMENTARZ