Strona główna FRYZURY KOLORYZACJA W PIANCE OD PALETTE

KOLORYZACJA W PIANCE OD PALETTE

0

Sezon na truskawki w naszym klimacie jest dość krótki, ale teraz może trwać cały rok. Palette Mousse Color to pierwszy kosmetyk do koloryzacji włosów w formie… pianki o zapachu truskawek!

Palette Mousse Color

Opakowanie Palette Mousse Color przyciąga wzrok, gdyż jest to shaker, w którym stworzysz koloryzującą piankę. Jak to zrobić?

1. Wlej emulsję rozwijającą do shakera, dosyp proszek koloryzujący, zamknij pokrywkę i wstrząśnij energicznie 40 razy (ważne!).


2. Po wymieszaniu w shakerze powstanie gęsta piana, której aplikacja na włosy jest równie prosta, jak jej przygotowanie.

3. Po włożeniu rękawiczek, rękami rozprowadź piankę na włosach, jak szampon.

Proste, prawda? 😉

Truskawkowa formuła

Czerwone, dojrzałe i soczyste truskawki to symbol gorącego lata, ale także składnik Palette Mousse Color. Ekstrakt z tych owoców zawarty w formule kosmetyku sprawia, że włosy pachną truskawkami, są miękkie, elastyczne i błyszczące.

Palette Mousse Color

Palette Mousse Color Shake & Color dostępnę są w 14 odcieniach. Możesz je kupić w drogeriach Rossmann za ok. 20 zł.
Poprzedni artykułKOSMETYKI MISSLYN
Następny artykułFOLKOWE TOREBKI FARBOTKA
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.