Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI KOMFORT I OCHRONA Z ALWAYS ULTRA

KOMFORT I OCHRONA Z ALWAYS ULTRA

0

Always Ultra to aż 13 różnych propozycji – każda z kobiet znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Przykładowe podpaski Always Ultra, od lewej:  Night (3,99 zł/7 szt.), Normal Plus (3,99 zł/10 szt.), Super Plus (3,99 zł/8 szt.)

Skuteczna ochrona podczas menstruacji to dla wielu kobiet lepszy komfort i dobre samopoczucie podczas tych trudnych dni. Doskonale rozumie to marka Always, która wspiera kobiety, tworząc produkty dostosowane do ich potrzeb. Nowe Always Ultra posiadają delikatną powłoczkę, dzięki której każda kobieta odczuje większy komfort i lepszą ochronę. 

Przez wieki kobiety stosowały różne metody ochrony w trakcie menstruacji. W Księdze Suda opisano dzieje Hypatii żyjącej w IV wieku naszej ery, która korzystała z materiałowej szmatki. Dopóki nie powstały jednorazowe produkty, w użyciu były właśnie kawałki ubrań oraz podpaski wielokrotnego użytku. Kobiety stosowały wówczas najróżniejsze skrawki materiałów absorbujących wilgoć, a nawet trawę. Kiedy jednorazowe podpaski stały się już szeroko dostępne, wciąż były zbyt drogie, by każda kobieta mogła sobie na nie pozwolić. Musiało upłynąć jeszcze trochę czasu, żeby jednorazowe produkty stosowane były powszechnie.

 Historia powstania jednorazowej podpaski 

Prototyp podpaski pojawił się wraz z projektem Benjamina Franklina, który pracował nad opatrunkami dla żołnierzy z rozległymi ranami postrzałowymi. Niemniej pierwsze dostępne w sprzedaży podpaski jednorazowe pojawiły się w 1888 roku, a swoją formę zawdzięczały ówczesnym pielęgniarkom. Zaczęły one używać masy celulozowej z bandaży do ochrony w trakcie menstruacji. W ten sposób powstały pierwsze podpaski z łatwo dostępnych materiałów na tyle tanich, żeby można je było wyrzucać tuż po użyciu. 

Największy skok w technologii produkcji podpasek dokonał się w ciągu ostatnich 30 lat. Wykorzystywane w latach 80. XX wieku materiały słabo absorbowały wilgoć, a podpaski miały grubość nawet do 2 cm. Problemem było także przeciekanie. W 1986 roku w USA miała miejsce premiera podpasek Always Plus – pierwszych na rynku podpasek wyposażonych w tzw. „skrzydełka”, czyli specjalne boczne zabezpieczenia. Kolejny przełom nastąpił w 1991 roku, gdy na rynek wprowadzono Always Ultra, w których wykorzystano nową technologię pozwalającą jeszcze lepiej absorbować wilgoć. W 2004 r. w odpowiedzi na potrzeby kobiet, Always przedstawił nowy wariant Sensitive z powłoczką przypominającą bawełnę.

 Jak wybrać odpowiedni produkt? 

Skuteczna ochrona podczas menstruacji jest kluczową kwestią dla wielu kobiet. Dlatego starannie wybierają one produkty, którym mogą zaufać. Na rynku dostępne są zarówno ultracienkie, jak 
i grubsze warianty. Dawniej kobiety częściej wybierały grubsze podpaski, wierząc, że lepiej wchłaniają wilgoć. Dzięki rozwojowi nowych technologii ultracienkie podpaski są równie chłonne. Oba warianty dostępne są w wersji klasycznej oraz ze skrzydełkami. Dzięki skrzydełkom podpaska jeszcze lepiej dopasowuje się do kształtu bielizny, zapewniając lepszą ochronę przed przeciekaniem. Kobiety mogą wybierać spośród kilku wariantów dopasowanych do różnych potrzeb, w zależności od dnia cyklu. Jednym z najpopularniejszych rodzajów jest podpaska przeznaczona na noc, która jest dłuższa niż pozostałe, a jej kształt zapewnia lepszą chłonność, dzięki czemu kobiety mogą spać spokojnie, nie obawiając się przeciekania. 

 Innowacja Always 

Czasami najmniejsza rzecz, która dodaje nam pewności siebie, ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Doskonale rozumie to marka Always, która od ponad 20 lat wspiera kobiety, tworząc produkty dopasowane do kobiecych potrzeb. Poprzez zapewnienie maksymalnego komfortu i ochrony pomaga poczuć się pewnie każdego dnia.

Always przedstawia najnowsze produkty marki – udoskonaloną linię Always Ultra z nową, unikalną powłoczką, której wyjątkowa struktura sprawia, że o 50% mniej powierzchni podpaski jest w stałym kontakcie ze skórą. Dzięki temu podpaski są jeszcze bardziej komfortowe i delikatne. Ponadto są 
o 50% bardziej chłonne, zapewniając uczucie suchości, komfortu i ochrony.

Poprzedni artykułLIMITED COLLECTION M&S
Następny artykułSTWÓRZ WŁASNY RYTUAŁ SPA!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.