KOMPLEKSOWA DEPILACJA OD VEET

KOMPLEKSOWA DEPILACJA OD VEET

2723
0
PODZIEL SIĘ

Dzięki bogatej ofercie marki Veet, twoje ciało może być gładkie i pozbawione nawet najmniejszych włosków! Wybierz produkt odpowiedni dla sibie. Sprawdź!

 

 Veet EasyWax 

 

Veet EasyWax

To łatwy w użyciu system do depilacji ciepłym woskiem dający profesjonalny efekt.

Dostępne produkty Veet EasyWax to:

 • zestaw startowy zawierający urządzenie podgrzewające oraz wkład do nóg i rąk (74,99 zł)

 • dwa rodzaje wymiennych wkładów
  : do nóg i rąk (29,99 zł) oraz do depilacji okolic bikini i pach (29,99 zł)

Wkłady zawierają taki sam rodzaj wosku, jaki stosowany jest w większości salonów kosmetycznych. Usuwa nawet krótkie (2 mm) włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra po depilacji pozostaje gładka aż do 4 tygodni, a odrastające później włoski stają się cieńsze i bardziej miękkie. Zastosowany we wkładach aplikator roll-on zabezpiecza wosk przed rozlewaniem się i umożliwia łatwe i dokładne nałożenie jego cienkiej warstwy.

Wkłady są bardzo wydajne – mają pojemność 50 ml, co wystarcza na dwukrotną depilację obu nóg. Produkt Veet EasyWax jest przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, także do skory wrażliwej.

Jak stosować?

 • Umieść aplikator w podstawce i podłącz do prądu, po 20-40 minutach będzie gotowy do użycia. Gdy wosk zostanie podgrzany do optymalnej temperatury urządzenie utrzyma ją – nie ma ryzyka, że wosk będzie zbyt gorący.
   
 • Uważnie sprawdź temperaturę wosku – jeżeli nie będzie wystarczająco ciepły nie rozprowadzi się dobrze i depilacja nie będzie skuteczna.
   
 • Nałóż wosk aplikatorem roll-on zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa.
   
 • Nałóż pasek tak, aby przynajmniej 1 cm paska nie przylegał do skóry. Wygładź pasek zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów.
   
 • Przytrzymaj skórę napiętą. Złap za dolny brzeg paska i możliwie szybko oderwij go w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Oderwij pasek szybkim ruchem, trzymając go blisko skóry. Aby złagodzić skórę, natychmiast po zerwaniu paska uciśnij ją dłonią.
   
 • Po zakończeniu usuń pozostałości wosku ze skóry przy pomocy dołączonej do zestawu chusteczki.

 

 Veet Debiut do pierwszej depilacji 

 

Veet Debiut

Pierwsza depilacja to niezwykle ważna chwila w życiu każdej nastolatki, z tego powodu marka Veet stworzyła linię produktową dla początkujących – Veet Debiut:

 • krem (12,99 zł) – usuwa nawet króciutkie włoski i pozostawia skórę aksamitnie gładką do 7 dni, jest wzbogacony aloesem i witaminą E, dzięki czemu nawilża i pielęgnuje skórę

 • plastry z woskiem (12,99 zł) – to najprostszy sposób na długotrwałą depilację, usuwają nawet króciutkie włoski (1.5 mm) wraz z cebulką, jednym szybkim ruchem możesz zapewnić sobie skórę gładką aż do 4 tygodni, dzięki specjalnemu paskowi EasyGrip są one łatwe w użyciu, zostały wzbogacone olejkiem migdałowym oraz witaminą E – nie tylko depilują, ale również pielęgnują skórę.

Jak stosować krem?

 • Przed pierwszą depilacją sprawdź reakcję skóry nakładając krem na niewielki jej obszar. Jeśli po 24 godzinach nie nastąpi reakcja alergiczna, można rozpocząć depilację.
   
 • Krem nałóż na skórę szpatułką i rozprowadź równo – tak, aby pokrył całą powierzchnię, która ma zostać wydepilowana. Pozostaw go na skórze przez 5 minut, a następnie przy pomocy szpatułki usuń włoski z niewielkiego obszaru, aby sprawdzić efekt. Jeżeli włoski łatwo schodzą, usuń resztę kremu szpatułką, a jeśli nie – krem pozostaw na skórze chwilę dłużej. Następnie opłucz skórę i osusz ją.

Jak stosować plastry z woskiem?

 • Rozgrzej plastry pocierając je w rękach, a następnie przyklej w miejscu, które ma zostać wydepilowane i szybko zerwij.
   
 • Pozostałości wosku usuń chusteczkami dołączonymi do opakowania.

 

 Veet Duo do precyzyjnej depilacji i pielęgnacji 

 

 

Veet do depilacji twarzyVeet Duo

(29,99 zł) to system 2w1, który pozwoli na usunięcie wszystkich niechcianych włosków z okolicy górnej wargi, podbródka i policzków oraz wymodelowanie brwi. Łatwa w użyciu tubka umożliwia precyzyjną aplikację ciepłego wosku dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Zastosowanie kremu łagodzącego wzbogaconego aloesem pozwala uniknąć zaczerwienienia skóry po depilacji. Dzięki Veet Duo twoja skóra pozostanie aksamitnie gładka aż do 4 tygodni.

 

W opakowaniu znajdziesz:

 • ciepły wosk do depilacji twarzy
   
 • krem łagodzący.

Jak stosować?

 • Umieść tubkę z woskiem (różowa końcówka) w kubku z gorącą wodą na ok. jedną minutę. Nałóż cienką warstwę wosku na wybrany obszar twarzy, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków. Natychmiast nałóż jeden z pasków na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków, przyciśnij go, aby upewnić się, że dobrze przylega. Przytrzymaj skórę napiętą. Chwycić za dolny brzeg paska i możliwie szybko oderwij go w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków. Pasek odrywaj jednym ruchem, trzymając go blisko skóry. Im szybciej zerwiesz pasek, tym więcej włosków usuniesz.
   
 • Po depilacji pozostałości wosku zmyj wodą, a następnie nałóż krem łagodzący (biała końcówka tubki).