Strona główna DZIEJE SIĘ KONFERENCJA PRASOWA OSIS+

KONFERENCJA PRASOWA OSIS+

0
Konferencja prasowa OSiS+_Pokaz kolekcji

Jak wykorzystać dodatkowy dzień w roku? Na prezentację odmienionych produktów do stylizacji OSiS+ od Schwarzkopf Professional!

29 lutego w Studio Mysia 3 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której  zaproszonych gości do świata nowoczesnych stylizacji, w których granice wyznacza wyłącznie wyobraźnia wprowadziła Joanna Żuchowicz odpowiedzialna za działania PR dla marki OSiS+. Na scenie pojawiły się również Beata Burchard, Senior Trade Marketing Manager oraz Ambasadorka Schwarzkopf Professional w Polsce – Anna Kulec-Karampotis, właścicielka sieci Trendy Hair Fashion.

O skuteczności produktów do stylizacji OSiS+ goście przekonali się zaraz po prezentacji produktowej. Stylista Schwarzkopf Professional, Grzegorz Fedoryszyn w czasie kilkuminutowego pokazu zaprezentował możliwości nowych produktów i stworzył na włosach modelek fryzury zgodne z najnowszymi, fryzjerskimi trendami na sezon wiosna/lato 2016.

Produkty do stylizacji OSiS+ zostały stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy chcą eksperymentować oraz zaskakiwać swoimi stylizacjami. Szerokie portfolio oraz inspirujące konsystencje kosmetyków OSiS+ sprawiają, że uzyskanie nawet najbardziej wyszukanych efektów na włosach będzie możliwe! Oprócz zmiany opakowań, do portfolio OSiS+ dołączyły również nowe produkty, które pozwolą tworzyć fryzury zgodne z najnowszymi trendami.

W czasie spotkania Beata Burchard opowiedziała o zmianach, którym uległy produkty OSiS+, a Ambasadorka Schwarzkopf Professional – Anna Kulec-Karampotis wyjaśniła jakich efektów można spodziewać się po nowych produktach.

Po zakończonej prezentacji zaproszeni dziennikarze mieli możliwość przekonać się o działaniu nowych produktów oraz zadawania pytań i rozmowy z gośćmi.

Poprzedni artykułWIOSENNE TRENDY L’ORÉAL PROFESSIONNEL
Następny artykułUPRAWIAJ SPORT I DBAJ O SKÓRĘ