KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE & SPA

KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE & SPA

481
0
PODZIEL SIĘ

Już po raz kolejny 5-6 listopada w Krakowie odbędą się Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & Spa. To niepowtarzalna okazja do poznania nowości na rynku, zawiązania branżowych znajomości oraz wypróbowania i zakupu kosmetyków profesjonalnych – do pielęgnacji i makijażu. Zapraszamy!

24. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa

5-6 listopada (sobota-niedziela) 2011

Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury, Aleja Jana Pawła II 232

O wydarzeniu

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Część targowa otwarta jest dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze trendy w kosmetyce czy sztuce makijażu – to możliwość zaznajomienia się z nowymi produktami, dyskusji z ekspertami i stylistami oraz sprawdzenia ostatnich trendów w zakresie pielęgnacji skóry. Wydarzenie organizowane dwa razy w roku przyciąga największą liczbę wystawców, partnerów i szkoleniowców, wzbudzając niezmiennie ogromne zainteresowanie odwiedzających je gości – majowy i listopadowy Kongres LNE na stałe już wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branżowych. W ciągu dwóch dni – w sobotę (5 listopada) i niedzielę (6 listopada) blisko 100 wystawców zaprezentuje swoje najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne.

Kongres LNE & spa to liczne wykłady (50 wykładowców), konferencje, sesje szkoleniowe, miniwarsztaty, panele dyskusyjne, pokazy masażu, premiery zabiegów, prezentacje wizażystów. Program dwudniowego Kongresu przygotowali eksperci z Polski, Francji, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Opowiedzą o światowych nowościach i przedstawią gorące premiery kosmetyczne. W ramach wykładów i warsztatów przybliżą temat wykorzystania komórek macierzystych w kosmetykach, przedstawią nowe spojrzenie na refleksoterapię i poruszą zagadnienia z zakresu atopowego zapalenia skóry. Kongres to także pokazy autorskich technik masaży i trendów makijażowych.

Uwaga! Tylko teraz możecie wygrać jedno z 3 zaproszeń VIP na najbliższe Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & Spa. Dodatkowo do każdego zaproszenia – zestaw kosmetyków! Zobaczcie SZCZEGÓŁY KONKURSU >>>

Organizator kongresu i targów:

logo LNE

Główny sponsor:

logo Norel

Partnerzy:

logo Bio Estetic logo Thalgo

 

Program konferencji kongresowej 

 • Medycyna trzeciego tysiąclecia: Komórki macierzyste spełnione marzenia o wiecznej młodości? (Dr n. med. Wojciech Orłowski), Polish Holistic Team – Innowacyjny projekt prozdrowotny w Polsce (dr n. med. Anil Agrawal i Marek Jankowski).
 • 

Panel dyskusyjny „SOS – atopowe zapalenie skóry”: Alergia i atopowe zapalenie skóry – nierozłączny duet? Nowoczesna diagnoza z wykorzystaniem elementów tradycyjnej medycyny chińskiej. Skuteczne terapie medyczne, dietoterapia TMC oraz standardy pielęgnacji w AZ (dr Artur Markowski, dr n. med. Wiesława Stopińska i Magdalena Dudek).
 • Panel dyskusyjny „Nowoczesna refleksoterapia w gabinecie kosmetycznym”: Neurofizjologiczne podstawy działania refleksoterapii (dr Dominique Pradal-Prat – gość Kongresu z Francji), Wykorzystanie refleksoterapii w zabiegach na twarz, dłonie i stopy. Działanie relaksacyjne i witalizujące (Elżbieta Bienias).
 • Sesja biznesowa „Marketing, zarządzanie, prawo”: Pięć kroków do zwiększenia przychodów (Dori Soukup – gość specjalny Kongresu ze Stanów Zjdenoczonych), Zmiana czasu, zmiana myślenia zmiana działania (Iwona Majewska-Opiełka, na zaproszenie Thalgo Poland), Prawne ABC: Najważniejsze aspekty podstawowych kwestii prawnych prowadzenia gabinetu kosmetycznego (adw. Małgorzata Gabriel).
 • 

EKOsesja w pigułce: Moda jest Eko? Wyznaczniki światowych trendów. Jak się poruszać po atrakcyjnym rynku EKOkosmetyki i BIObiznesu? (Michel Knittel – gość Kongresu z Francji)

.
 • Masaż & spa: Idhek-Idhek – tradycyjny jawajski masaż stopami (Ruth Indiathi – gość Kongresu z Francji), Pijat bali – sensoryczna podróż do kolebki spa (Ruth Indiathi), Masaż twarzy. Punkty napięcia a wizerunek (Piotr Szczotka).
 • 

Makijaż: Makijaż karnawałowy – najnowsze trendy (pokaz specjalny: Beata Bojda), Art  Visage Pro 2011 – Make Up Flash (Błysk w makijażu).
 • 
Atelier – miniwarsztaty kongresowe: masaż – autorskie techniki, refleksoterapia – nowe koncepcje zabiegów gabinetowych, prawo – pytania do eksperta, makijaż ślubny – krok po kroku.
 • Sympozjum podologiczne: Kontrolowana aktywacja klamry, jako warunek terapii ortonyksyjnej (Katarzyna Rozmysłowicz), Problemy podologiczne u dzieci i młodzieży (Magdalena Hafezi-Chojecka), Jak właściwie przeprowadzić wywiad i rozpoznanie podologiczne? (Magdalena Hafezi-Chojecka), Masaż stóp i łydek w profilaktyce i relaksacji. Zastosowanie w podologii (Piotr Szczotka), Specjalny blok edukacyjny: ABC podologii, (Magdalena Hafezi-Chojecka).
 • 

Forum Manicure Pedicure: Najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji paznokci

.

Warsztaty Kongresowe – Kraków, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia:

 • 4 listopada: Sześć skutecznych strategii sukcesu (Dori Soukup),
 • 4 listopada: Masaż anti-aging twarzy (dr Paweł Piątkowski),
 • 7 i 8 listopada: Masaż ciała – pijat bali (Ruth Indiathi),
 • 7 i 8 listopada: Refleksoterapia – nowe koncepcje zabiegów gabinetowych (Elżbieta Bienias).
Więcej na www.lne.pl
 

LNE kongres i targi

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFOLKOWE TOREBKI FARBOTKA
Następny artykułKATARZYNA FIGURA DLA HAIR LAB
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.