Strona główna DZIEJE SIĘ WYDARZENIA KOSMETYCZKA ROKU WYBRANA!

KOSMETYCZKA ROKU WYBRANA!

0

kosmetyczka roku 2013 Bielenda Professional

Edyta Olszówka, Ewa Wasiak, Jacek Bielenda

Bielenda Professional wybrała najlepszych ekspertów profesjonalnej pielęgnacji w Polsce. Poznaj zwyciężczynię pierwszej edycji wielkiego konkursu Kosmetyczka Roku, skierowanego do wszystkich kosmetyczek i specjalistów kosmetologii.

Zaszczyt przypadł Ewie Wasiak. W nagrodę otrzymała prestiżowy tytuł Kosmetyczki Roku 2013, kryształową statuetkę, samochód osobowy oraz wyjątkowy zestaw preparatów Bielenda Professional.

W finale konkursu, który pod koniec listopada odbył się w Krakowie, zwyciężczyni zaprezentowała doskonałe przygotowanie merytoryczne, mistrzowski warsztat oraz najwyższy poziom dbałości o potrzeby pielęgnacyjne i komfort klienta. Wyróżniła się przy tym ogromnym talentem oraz pasją w podejściu do realizacji finałowego zadania konkursowego, jakim było wykonanie pełnej procedury zabiegowej pod okiem jury. Kosmetyczka Roku 2013 prowadzi własny gabinet kosmetyczny w Łodzi. Podkreśla, że źródłem jej wiedzy i sposobem doskonalenia umiejętności jest stałe inspirowanie się różnymi dziedzinami nauki – od biologii, poprzez anatomię, fizjologię, dietetykę, po fizjoterapię. Od kilku lat dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc eksperckiego bloga, na którym zamieszcza kosmetyczne porady, odpowiada na pytania w zakresie pielęgnacji i testuje kosmetyki.

kosmetyczka roku 2013 Bielenda Professional

Rozalia Mancewicz, Jacek Bielenda, Ewa Wasiak, Edyta Olszówka, Magda Steczkowska, Ada Szulc

Laureatami drugiego i trzeciego miejsca zostali: Natalia Maśnik i Łukasz Czerniewski. Specjalne wyróżnienie internautów otrzymała Emilia Rechul.

Najlepsza dziesiątka profesjonalistów została wyłoniona w internetowym teście wiedzy kosmetologicznej, a następnie wzięła udział w emocjonującym finale konkursu w Krakowie, w Instytucie Bielenda Professional. Zadaniem uczestników było wykonanie kompleksowego zabiegu nawilżającego. Rywalizację finalistów oceniało jury w składzie: Barbara Kozioł – kierownik Laboratorium Badawczego Bielenda Professional, Karolina Przewlekła – product manager ds. kosmetyki profesjonalnej Bielenda Professional, Ewa Cesarz – redaktor naczelna Art of Beauty oraz Ilona Kurczaba – redaktor naczelna Les Nouvelles Esthétiques & Spa.

Kosmetyczka Roku to unikalna inicjatywa na polskim rynku kosmetycznym. Cieszymy się, że wzbudziła tak ogromne zainteresowanie i spotkała się z niezwykle pozytywną reakcją ze strony ekspertów pielęgnacji. Ideą konkursu jest docenienie ich wiedzy oraz umiejętności. Chcemy, by zwyciężczyni w najlepszy sposób promowała pozytywny wizerunek kosmetyczki w Polsce oraz reprezentowała grono docenianych przez Polki profesjonalistów ze wszystkich salonów i gabinetów kosmetycznych.

Jacek Bielenda

Wiceprezes firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne, Dyrektor Zarządzający Bielenda Professional

Wyjątkową Galę konkursu Kosmetyczka Roku 2013 poprowadził Olivier Janiak, gościem specjalnym wydarzenia była Ambasadorka marki Bielenda i Bielenda Professional – Edyta Olszówka. Wśród zaproszonych gości znalazły się m.in. Rozalia Mancewicz, Magda Steczkowska i Ada Szulc.

kosmetyczka roku 2013 Bielenda Professional

w wydarzeniu udział wzięła także redaktor naczelna iBeauty.pl, Anna Kondratowicz (trzecia od prawej)

 

Poprzedni artykułWYNIKI TESTU ZABIEGU RETIX.C XYLOGIC
Następny artykułJAK ZDROWO JEŚĆ W ŚWIĘTA?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.