LASER EMERGE NA KURZE ŁAPKI

LASER EMERGE NA KURZE ŁAPKI

1881
1
PODZIEL SIĘ

Poznaj wyjątkowe urządzenie – laser frakcyjny Emerge posiadający certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek!

Jak działa Emerge?

Jest to laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomar przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Certyfikat FDA potwierdza jego skuteczność w usuwaniu kurzych łapek. Laser stosuje energię w  postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są  mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

W zależności od kondycji skóry wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu na naskórku mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną.

Efekty zabiegu

To widoczne odmłodzenie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry. Laser usuwa zmiany pigmentacyjne, redukuje zmarszczki, poprawia jędrność skóry, redukuje blizny i rozstępy.

Zobacz efekty jego działania (przed/po):

laser Emerge, efekty zabiegu
Widoczna redukacja przebarwień, odmłodzenie skóry

efekty zabiegu Emerge
Wygładzanie skóry, redukcja zmarszczek wokół oczu

Więcej na: www.emerge.com.pl

logo Emergelogo ITPSA

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPARTNERZY PROGRAMU
Następny artykułMEZOTERAPIA REVITACARE
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.

1 KOMENTARZ

  1. W Warszawie w klinice Beauty Duty można skorzystać z tego lasera. Wybieram się, pokładam w nim duże nadzieje 🙂

Comments are closed.