Lirene Bronze Collection – Brązujący balsam do ciała pod prysznic

Lirene Bronze Collection – Brązujący balsam do ciała pod prysznic

3605
0
PODZIEL SIĘ

Naturalnie wyglądająca opalenizna i to w dodatku dzięki kąpieli pod prysznicem? Tak, teraz to możliwe, z brązującymi balsamami do ciała Lirene Bronze Collection. Możesz wybrać wariant do ciemnej lub jasnej karnacji.

Brazujący balsam do ciała pod prysznic

Kosmetyk stopniowo nadaje skórze naturalny, świetlisty odcień opalenizny oraz zapewnia uczucie niezwykłej miękkości. Bez konieczności stosowania dodatkowego balsamu lub produktu brązującego! Balsam zapewnia efekt skóry muśniętej słońcem, którego intensywność uzależniona jest od ilości użyć. Nadaje skórze całego ciała równomierny, złocisty koloryt, bez smug i przebarwień oraz bez specyficznego zapachu samoopalacza. Dzięki specjalnej formule idealnie rozprowadza się na mokrej skórze, zapewniając wygodną i precyzyjną aplikację – również w trudno dostępnych miejscach (szyja, wewnętrzna strona ramion i ud). Dzięki zawartości wyciągu z bursztynu balsam wzmacnia naturalny kolor skóry.

Stosowanie: pod prysznicem nanieść balsam na umytą, wilgotną skórę całego ciała. Lekko wmasować, pozostawić na skórze przez 3 min. Na koniec zmyć nadmiar ciepłą wodą. Dokładnie umyć ręce. Po osuszeniu ciała ręcznikiem można od razu założyć ubranie. Stosować codziennie aż do uzyskania pożądanej intensywności opalenizny. Działanie samoopalacza na skórze naturalnie rozpocznie się po kilku godzinach od zastosowania.  Efekt opalenizny zauważalny jest po ok. 5 użyciach.

Udowodnione rezultaty*:

– 100% łatwość aplikacji na mokrej skórze
– 89% brak nieprzyjemnego zapachu
– 78% efekt skóry muśniętej słońcem

*Test In Vivo – ocena po 2 tygodniach aplikacji

Resztki balsamu mogą spowodować, że wanna lub brodzik staną się śliskie, dlatego należy dokładnie spłukać pozostałości kosmetyku po jego użyciu.

Testowano dermatologicznie.