Strona główna DZIEJE SIĘ WYDARZENIA MAJA SABLEWSKA W CH GOCŁAW

MAJA SABLEWSKA W CH GOCŁAW

0

MAJA SABlewska, CH Gocław

MAJA SABLEWSKA, CH GOCŁAW

17 maja w CH Gocław w Warszawie odbyła się wielka inauguracja akcji „Poznaj bliskiego sąsiada”. Gościem specjalnym była Maja Sablewska – doradca wizerunkowy, która udzieliła cennych porad dotyczących stylu klientom centrum.

Wśród licznych atrakcji i promocji czekających na gości centrum tego dnia, znalazły się także pokazy makijażu wykonane przez makijażystki perfumerii Douglas kosmetykami marki Clarins. Ochotniczki zaprezentowały makijaż biznesowy oraz smoky eyes. Ponadto Maja Sablewska, która tego dnia udzielała porad dotyczących mody, wybrała dwie uczestniczki, które zabrała na wspólne zakupy. Wykonane przez gwiazdę stylizacje spotkały się z ogromną aprobatą widzów, a także samych Pań, które nie kryły zachwytu i wzruszenia. 

Maja Sablewska opowiadała o najnowszych trendach modowych

Po zakończeniu porad i stylizacji na Maję Sablewską czekali fani, którzy mieli okazję zdobycia autografu gwiazdy.

Maja Sablewska, CH Gocław
Pani Hanna przed stylizacją i w nowym looku

Maja Sablewska, CH Gocław
Pani Iwona przed stylizacją i po

Maja Sablewska, CH Gocław
W trakcie rozdawania zdjęć i autografów

Poprzedni artykułMODA NA EKO W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
Następny artykułMODOWE OKAZJE NA SPRZEDAJEMY.PL
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.