Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Makijaż bez poprawek

Makijaż bez poprawek

0

Jeśli lubisz trwałe wykończenie cery, postaw na podkłady i pudry o przedłużonej trwałości, np. dający efekt drugiej skóry, wyglądający bardzo naturalnie podkład Perfect Stay 24H marki Astor.

Podkład Perfect Stay 24H Astor

Co go wyróżnia?

  • Podkład jest efektem 5 lat pracy i obiektem 5 patentów – stoi za nim naprawdę supernowoczesna technologia, która pozwala osiągnąć świeży, perefkcyjny make-up o dużej trwałości (do 24 h).
  • Multi-Action Matrix – bo tak się nazywa ta technologia – to kombinacja wielofunkcyjnych składników tworzących 6 aktywnych kompleksów – wszystkie działają synergicznie. Są to m.in. opatentowane polimery tworzące na skórze delikatny film, cząstki na bazie glinki naturalnej oraz żel krzemionkowy. Podkład zawiera też składniki pielęgnacyjne (witaminy i minerały).
  • Dzięki odporności na ścieranie podkład nie zostawia śladów na ubraniu (idealny dla dziewczyn lubiących nosić koszule lub apaszki).
  • Kryje niedoskonałości i pozostawia skórę matową na cały dzień bez względu na pogodę, jednocześnie naturalnie ją rozświetlając.
  • Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystecje i przyjemny zapach. Zawiera też wysoki jak na podkłady filtr SPF 18.
  • Dostępny 
jest w czterech odcieniach, które pasują do każdego rodzaju cery. Kolory zostały wybrane tak, by najlepiej pasowały do kolorytu skórek Polek, stąd w palecie znajdziemy odcienie od jasnego do ciemnego beżu z domieszką ciepłego koloru żółtego. Ania Przybylska, ambasadorka marki, używa odcienia nr 200.

Podkład Perfect Stay 24H (Astor, 45,99 zł)

Jeśli lubisz pudrować dodatkowo twarz, użyj też pudru w kamieniu z tej samej linii.

Puder w kamieniu Perfect Stay (31,99 zł)