Strona główna DZIEJE SIĘ WYDARZENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY BEZ TAJEMNIC

MAKIJAŻ PERMANENTNY BEZ TAJEMNIC

0

W dniach od 14 do 17 lipca 2017 r. w Warszawie odbyła się międzynarodowa, letnia konferencja Permanent Makeup, której organizatorem była firma Fashion Brows. Podczas 4 dni prezentacji, wykładów i ćwiczeń, linergistki poznawały tajniki pracy światowej sławy ekspertów i artystów, trudnej sztuki makijażu permanentnego.

Fashion BrowsW połowie lipca w Warszawie zrobiło się naprawdę gorąco! Doskonali specjaliści i międzynarodowi szkoleniowcy odwiedzili naszą stolicę, aby dzielić się swoimi doświadczeniami z uczestnikami konferencji Permanent Makeup. Na powitanie uczestniczki konferencji otrzymały upominki od organizatora oraz od partnerów i patronów medialnych wydarzenia. Poza wykładami, ostatniego dnia konferencji, prace uczestniczek były oceniane, a najlepsze z nich, zostały wyróżnione specjalnymi, wartościowymi nagrodami. Nagrodą główną była profesjonalna maszyna, która spełni nawet najwyższe wymagania zręcznej linergistki. Całemu wydarzeniu towarzyszyła niesamowita, bardzo przyjemna atmosfera. Nowa formuła konferencji dialogowej sprawdziła się doskonale. Uczestniczki mogły zadawać dodatkowe pytania bez skrępowania. Nagrody dla najlepszych, świetne jedzenie i impreza integracyjna, to dodatkowe elementy, które uatrakcyjniły konferencję, sprawiając, że była wyjątkowa. Dzięki takim wydarzeniom, pasjonatki makijażu permanentnego mają szansę zobaczyć prace innych, dzielą się doświadczeniami, poznają nowe techniki i metody pracy, dzięki czemu podnoszą swoje umiejętności. Wszystko to sprawia, że jest coraz więcej wszechstronnych i uzdolnionych linergistek, z pasją wykonujących swoją pracę.

Aleksandra_WasikAleksandra Wąsik jest głównym szkoleniowcem oraz właścicielką firmy Fashion Brows. Jej autorskie metody szkoleń Microblading, Basic Permanent oraz Velour Lips, cieszą się popularnością wśród specjalistów, pragnących podnosić swoje kwalifikacje. Aleksandra jest trenerem najwyższej, światowej klasy. Zdobycie drugiego miejsca podczas międzynarodowych mistrzostw w makijażu permanentnym w 2015 roku, pod czujnym okiem wymagającego jury, to ogromny sukces i wyróżnienie. W Polsce cyklicznie prowadzi zajęcia w Kielcach, Warszawie, Krakowie, Gdyni, Poznaniu oraz Wrocławiu. Prowadzi seminaria na całym świecie, między innymi w: Anglii – Londyn, Norwegii – Oslo, Holandii – Haga, Irlandii – Dublin, USA – Salt Lake City, Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Dubaj, oraz na egzotycznej wyspie Reunion. Aleksandra Wąsik jest autorką publikacji dla profesjonalistów branży kosmetycznej. Udział w międzynarodowych konferencjach oraz warsztatach, określają miejsce Aleksandry w ścisłej światowej czołówce artystów i ekspertów trudnej sztuki makijażu permanentnego.

Velour Lips
Autorska technika Aleksandry Wąsik makijażu permanentego ust Velour Lips

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję konferencji Fashion Brows, Winter Conference 2018, która odbędzie się w dniach 24-25 luty 2018.
Więcej na: www.fashionbrows.eu