Strona główna PAZNOKCIE MANIKIUR I PEDIKIUR Maska Epilfeet

Maska Epilfeet

0
Maska EpilFeet (ok. 99 zł/1 para) dostępna jest w dwóch rozmiarach: dla kobiet i dla mężczyzn. Szukaj jej w salonach kosmetycznych w całej Polsce oraz na www.epilfeet.pl.

Sprawdź, jak działa intensywnie złuszczająca maska do stóp w formie wygodnych skarpetek!

Stopy nie zawsze wyglądają jak w reklamie. Zgrubiała skóra wygląda dość krępująco i potrafi zaboleć. Uciskane i niedostatecznie ukrwione komórki stóp mają większą tendencję do obumierania. Ze względu na ucisk, komórki keratynowe nie ulegają rozbiciu, co uniemożliwia naturalny proces złuszczania. Na stopach tworzy się twarda warstwa martwej skóry, często bardzo suchej i popękanej. Niezwykle istotną kwestią jest prawidłowa pielęgnacja stóp. Konieczne jest systematyczne usuwanie zrogowaciałego naskórka.

Maska do stóp EpilFeet

opiera się o aktywny kompleks kwasów, który rozbijając nagromadzone komórki keratynowe, umożliwia skuteczne złuszczanie martwego, zrogowaciałego naskórka. Maska normalizując cykl złuszczania, wspomaga odnowę, regenerację i intensywne wygładzenie skóry stóp oraz zapobiega powstawaniu silnych zrogowaceń. Produkt jest bezpieczny i nieinwazyjny – usuwa martwy naskórek podczas pierwszego użycia, nie naruszając żywych komórek. Preparat opiera się o kwas mlekowy, salicylowy, glikolowy i cytrynowy, glicerynę, mocznik, oraz witaminę E.

Jak stosować?

Stopy należy umyć i osuszyć oraz usunąć lakier do paznokci. Dla lepszego efektu warto namoczyć wcześniej stopy. Czas aplikacji zależy od kondycji skóry i może trwać od 90 do 120 minut. Dla lepszych efektów i komfortu na skarpetki z maską EpilFeet należy dodatkowo założyć tradycyjne skarpetki. Po upływie określonego czasu usunąć maskę ze stóp, a pozostałości zmyć ciepłą wodą. Obumarły naskórek zacznie się złuszczać od 3 do 5 dni. Preparat można stosować raz w miesiącu.