Strona główna PIELĘGNACJA MEDER BEAUTY – NOWOŚĆ W GABINETACH

MEDER BEAUTY – NOWOŚĆ W GABINETACH

0

Dermokosmetyki medyczne Meder Beauty są owocem wielu lat współpracy dr Tiiny Orasmae-Meder, lekarza dermatologii cieszącego się międzynarodowym uznaniem, z wiodącym laboratorium naukowo-badawczym w Szwajcarii. Zabiegi z ich wykorzystaniem są już dostępne w Polsce. Polecamy!

Fomuły dermokosmetyków

Twórcy marki przez wiele lat pracowali nad nowoczesnymi recepturami, które bazują na składnikach o potwierdzonym klinicznie działaniu oraz innowacyjnych rozwiązaniach z dziedziny biotechnologii. Honorowe miejsce w recepturach kosmetyków Meder Beauty zajmują biopeptydy. To maleńkie cząsteczki sygnalizujące, które do komórek skóry dostarczają określone komunikaty. Mają małe rozmiary i łatwo przechodzą przez barierę naskórkową. Ze względu na niesamowite właściwości lecznicze poprawiają funkcjonowanie skóry.

Zadaniem dermokosmetyków medycznych Meder Beauty jest szybka i widoczna poprawa kondycji skóry oraz kompleksowe odmładzanie polegające na przywróceniu zdrowej mikroflory i mikrokrążenia w tkankach, dotlenieniu, wzmocnieniu naczyń krwionośnych, przywróceniu gęstości, elastyczności i zdrowego kolorytu skóry.

Nieinwazyjne programy zabiegowe opracowane dr Tiinę Orasmae-Meder przebiegają zgodnie z unikalnym, 6 etapowym programem dermatologicznym, aby zapewnić skórze nie tylko działanie pielęgnacyjne, ale również lecznicze. Stanowią doskonałe uzupełnienie zabiegów z zakresu nowowczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej, kosmetyki lekarskiej, dermatologii i chirurgii plastycznej.

W ofercie dostępne są zarówno kosmetyki profesjonalne, jak i do domowej pielęgnacji. Więcej na: www.mederbeauty.pl

Meder Beauty

Zabieg Hydra-Fill

To prawdziwe pogotowie ratunkowe dla skóry! Błysakwicznie rewitalizuje skórę, szybko i bezboleśnie usuwa zmarszczki suche, poprawia elastyczność, wygładza i intensywnie nawadnia i odświeża spragnioną wody skórę. Jedną z tajemnic skuteczności zabiegu jest zastosowanie kwasu hialuronowego w 3 różnych postaciach oraz nowatorskiej technologii transportu, dzięki której kwas hialuronowy uwalniany jest dopiero głębokich warstwach a nie na powierzchni naskórka.

Jak działa Hydra-Fill?

• Złuszcza i wygładza pogrubiałą od słońca warstwę rogową naskórka.

• Uspokaja i reguluje pracę gruczołów łojowych w silnie przesuszonej słońcem skóry, które broniąc się produkują większe ilości sebum.

• Napełnia skórę koktajlem dobroczynnych antyoksydantów, aby ochronić przed wpływem czynników oksydacyjnych i zwiększyć odporność na szkodliwe czynniki środowiskowe.

• Przede wszystkim intensywnie i głęboko nawilża, zapewnia odpowiednią ilość wody i zatrzymuje ją w skórze.

• Wygładza zmarszczki suche.

W zabiegu stosowane są dwa specjalne masaże. Pierwszy z elementami drenażu limfatycznego twarzy, szyi i dekoltu pobudza mikrokrążenie i przyspiesza przepływu limfy przez tkanki oraz usuwa nagromadzone toksyny. Drugi to masaż wygładzający zmarszczki suche, które powstają w wyniku odwodnienia i wysuszenia warstwy rogowej naskórka.

meder beauty

Dla kogo?

Dla skóry odwodnionej i spragnionej wody, z objawami xeriosis/xerodermy, po intensywnym opalaniu, przed zabiegami chirurgii plastycznej, w trakcie oraz po zabiegach inwazyjnych (m.in. z zastosowaniem lasera frakcyjnego, fal radiowych, IPL’a, mezoterapii igłowej i mikroigłowej, światła LED, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego), dla skóry wrażliwej

Meder Beauty

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Po jego zakończeniu można wrócić do codziennej aktywności.

Jak długo trwa i ile kosztuje zabieg?

Czas trwania zabiegu wynosi ok. 1,5 godziny. Cena: 300 zł.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Zauważalny gołym okiem efekty wygładzenia skóry, uczucie silnego nawilżenia i ukojenia pojawiają się od razu po zabiegu i utrzymują się przez minimum 1,5 tygodnia.

Jak postępować po zabiegu?

Efekty zabiegu można intensyfikować stosując produkty do pielęgnacji domowej zalecona przez lekarza lub kosmetologa

Rekomendowane gabinety:

Klinika Medycyny Estetycznej Velvet w Łodzi

Derma Solutions w Poznaniu

Meder Beauty