Strona główna VIDEO METAMORFOZY METAMORFOZA OLI, DARII I MILENY – EFEKTY!

METAMORFOZA OLI, DARII I MILENY – EFEKTY!

0

Marki René Furterer i Galénic spełniy marzenia trzech naszych użytkowniczek o wiosenno-letniej zmianie wizerunku. Zobacz, jak po metamorfozie wyglądają Ola, Daria i Milena!

logo Rene Furtererlogo Galenic

www.renefurterer.com
www.galenic.com

Metamorfozy odbyły się w Warszawie 21 kwietnia 2012 roku. W wydarzeniu wzięły udział trzy nasze czytelniczki wybrane w konkursie: Daria, Milena i Ola. Najpierw odwiedziły Galerię Fryzur 99 przy ul. Orlej 13 (www.galeriafryzur99.pl), gdzie styliści fryzur wraz z marką René Fureter zadbali o ich włosy. Potem studio fotograficzne – tam dziewczyny oddaliśmy w ręce ekspertów Wizjonerów Wizerunku (www.wizjonerzy-wizerunku.pl), którzy zadbali o całą stylizację. Efekty uwiecznił na zdjęciach fotograf, Mirek Pietruszyński. Produkty René Fureter i Galénic pomogły wydobyć z dziewczyn ich naturalne piękno.

Oto nasze bohaterki!

Przed:

metamorfozy, Rene Furterer, Galenic

I po:

metamorfozy, Rene Furterer, Galenic, zmiana wizerunku

 Ola

Ola to młoda mama, która po długim urlopie wraca do pracy w urzędzie i chciałaby dobrze wyglądać. Napisała w zgłoszeniu: „Po dwóch latach spędzonych w lesie (mieszkam w leśniczówce z mężem, leśniczym), gdzie nie musiałam przejmować się swoim wyglądem, postanowiłam wrócić do ludzi (…) Muszę porzucić ciężkie ubłocone buciory i zacząć ubierać się elegancko, jak prawdziwy urzędnik”.

Acanthe, Rene Furterer, włosy kręcone

Eksperci spisali się na medal. Ujarzmili niesforne kręcone włosy Oli, pokazali jej, jak powinna pielęgnować cerę, malować się i podkreślać swoją urodę strojem oraz kolorem.

O kręcone włosy Oli zadbały kosmetyki z linii Acanthe René Furterer.

„Czuję się świetnie! Uważam, że każda kobieta zasługuje na przeżycie czegoś takiego. To było bezcenne doświadczenie i przygoda mojego życia!”

Zobacz szczegółowy opis METAMORFOZY OLI >>>

 Daria

Daria jest tegoroczną maturzystką. Pochodzi z Suwałk. Zachwyciła nas swoją dziewczęcą urodą i prawdziwą duszą romantyczki. Okazało się, że marzy o wyrazistym kolorze włosów, który wyróżniałby ją z tłumu i dodawał odwagi.

makijaż brązujący, Galenic, puder brązujący

Eksperci wybrali dla niej piękny, płomienno-rudy kolor z jasnymi refleksami. Dodatkowo podkreślili go promienną cerą, wyraźnym makijażem oczu i sukienką w kontrastującym do koloru włosów niebieskim odcieniu. Daria wyglądała zjawiskowo!

Na lato Galénic poleca kosmetyki, które nadadzą cerze kolor lekkiej opalenizny oraz ujednolicą jej koloryt!

Moje włosy są teraz lśniące i miękkie. Mam swój wymarzony kolor! Dowiedziałam się także, jak powinnam dbać o swoją młodą cerę. Wiem już, jak dobierać kolory makijażu i garderoby, by jeszcze bardziej podkreślić kolor swoich włosów. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego!

Zobacz szczegółowy opis METAMORFOZY DARII >>>

 Milena

Milena mieszka w małej miejscowości niedaleko Kielc, pracuje. Zgłosiła się do konkursu, ponieważ postanowiła w końcu popracować nad swoim wyglądem, a wiosna jest ku temu dobrą okazją. Jak napisała: „Każda kobieta pragnie czuć się pięknie, ja również”.
Okara, pielęgnacja rozjaśnianych włosówEksperci stanęli na wysokości zadania. Zniszczone farbowaniem włosy nabrały życia, cera odzyskała zdrowy wygląd, a świetlisty makijaż sprawił, że Milena wprost promieniała kobiecością.

Do pielęgnacji włosów rozjaśnianych René Furterer proponuje linię Okara. 

Najbardziej zdziwiło mnie to, że nie mam tłustej cery, a normalną! Teraz wiem, jak powinnam o nią dbać. Nowa fryzura, odpowiednio dobrany strój i makijaż sprawiły, że czuję się w swoim ciele tak dobrze, jak nigdy dotąd! Już nie mogę się doczekać spotkania z moim chłopakiem!

Zobacz szczegółowy opis METAMORFOZY MILENY >>>

logo Rene Furterer logo Galenic

www.renefurterer.com
www.galenic.com

Metamorfozy przeprowadzili specjaliści z: www.wizjonerzy-wizerunku.pl

logo Wizjonerzy Wizerunku