Strona główna DIETA I ZDROWIE Mi Band 1S opaska dla aktywnych

Mi Band 1S opaska dla aktywnych

0
Mi Band kolorowa opaska dla aktywnych

Zobacz, ile zyskają Twoje treningi i codzienne życie, dzięki opasce Mi Band 1S.

Opaskę wystarczy założyć na rękę. Po chwili zaczyna zbierać wszystkie informacje na temat naszej aktywności fizycznej. Mi Band 1S ma wbudowany pulsometr i krokomierz, które umożliwiają na przykład wyliczenie przebytego dystansu i spalonych kalorii. Dodatkowo jest wyposażona w funkcję monitorowania snu oraz w inteligentny budzik.

Pomiar tętna jest niezwykle ważny w treningu cardio, ale także podczas każdego innego treningu. Zapewnia też optymalizowanie wysiłku w czasie biegania.

Przy pomocy Mi Band 1S można się też dowiedzieć, czy nasz sen jest zdrowy i czy faza rem – to podczas niej śnimy – trwa wystarczająco długo, byśmy czuli się wyspani i wypoczęci.

Opaska przekazuje dane do telefonu, tabletu lub innego urządzenia korzystającego z technologii Bluetooth. Urządzenie doskonale współpracuje z dedykowaną aplikacją MiFIT, która pozwala na pełny monitoring aktywności fizycznej w ciągu dnia.

Urządzenie przy pomocy wibracji może informować nas, że ktoś dzwoni lub dostaliśmy wiadomość.

Mi Band 1S jest odporna na wodę, pył i wstrząsy. Ma certyfikat wytrzymałości IP67. Pełne naładowanie wystarcza na ok. 30 dni działania opaski.

Dostępność: Xiaomi4you.pl, cena: 139 złotych