MIĘTOWY UŚMIECH Z SIGNAL WHITE NOW ICE COOL MINT

MIĘTOWY UŚMIECH Z SIGNAL WHITE NOW ICE COOL MINT

2214
0
PODZIEL SIĘ

Bez białych, zadbanych i świeżo pachnących zębów nie można wyglądać pięknie i młodo. Signal wzbogacił swoją bestsellerową pastę White Now o składnik dbający o świeży oddech, a zawarte w niej niebieskie pigmenty sprawiają, że zęby już po pierwszym szczotkowaniu stają się bielsze!

Natychmiastowy efekt wybielenia w paście Signal White Now Ice Cool Mint uzyskano dzięki specjalnej technologii Blue Foam. Niebieski pigment zawarty w pianie nowej pasty Signal redukuje wrażenie żółtego koloru na zębach, zapewniając optyczny efekt bielszego uśmiechu. Regularne stosowanie Signal White Now Ice Cool Mint zapewnia również trwalsze wybielenie zębów i pozwala na stopniowe usuwanie rożnego typu przebarwień i plamek. Miętowy smak nadaje oddechowi długotrwałą świeżość.

Aż 90 procent Polaków uważa, że wygląd zewnętrzny ma niebagatelne znaczenie w życiu. To, jak jesteśmy postrzegani przez innych, nasz atrakcyjny wygląd ma wielkie znaczenie zarówno w naszym życiu osobistym jak i zawodowym. Uważa tak aż 92 % badanych wg CBOS. Na atrakcyjny wygląd składa się wiele czynników, wśród nich uśmiech odgrywa wielką rolę. Ludzie uśmiechnięci według nas to osoby przyjazne, miłe, pozytywnie nastawione do życia, mające wielu przyjaciół.

Gama produktów White Now

Wraz z pastą na rynku pojawiła się specjalistyczna szczoteczka Signal Style-Tech White Now Edition. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka z długą i bardzo cienką szyjką oraz małą główką pomaga dotrzeć nawet do najbardziej trudnych do czyszczenia i głęboko osadzonych zębów.  Szczoteczka Signal Style-Tech zaprojektowana została przez znane włoskie biuro projektowe Pininfarina specjalizujące się w projektach designe’u samochodów sportowych takich jak: Ferrrari, Bentley, Maserami, projektujące również dla Motoroli czy Lavazzy.
Pasta Signal White Now Ice Cool Mint oraz szczoteczka do zębów uzupełniają gamę produktów White Now – wersję podstawową pasty oraz płyn do płukania ust.

pasta do zębów White Now, płyn do płukania zębów

1. Signal White Now – wybielający płyn do płukania ust (500 ml, ok. 16 zł).
2. Szczoteczka do zębów Signal Style Tech White Now (ok. 12 zł)
3. Wybielająco-odświeżająca pasta Signal White Now Ice Cool Mint (75 ml, ok. 9 zł)