Strona główna FRYZURY MODA NA… ODROSTY!

MODA NA… ODROSTY!

0

Te robione celowo u fryzjera zdecydowanie różnią się od tych naturalnych… Są albo wyraźnie kontrastowe, albo płynnie przechodzą w kolor włosów w dolnej części. Parę sezonów temu taki trend lansowała Sarah Jessica Parker, teraz znowu zaczyna być o nim głośno. I warto go podłapać, zwłaszcza gdy chcesz wrócić do swojego koloru włosów bez ryzyka bycia nazwaną zaniedbaną;-)

Jak nosić odrosty?

Ekstrawagancko, czyli tak, aby każdy widział, że masz na głowie dwa kolory. Czyli np. niemal ciemne, dosyć długie odrosty zrób na jasnych włosach. Możesz też spróbować wersji „odwrotnych odrostów”, tj. ciemniejsze są końcówki włosów;-)

Naturalnie, czyli odrosty są tylko o ton ciemniejsze niż reszta włosów. Farbowane są w taki sposób, że przenikają się, nie tworzą wyraźnej linii oddzielającej dwa kolory. To dobra metoda na powrót do swojego koloru włosów.

Jak się to robi u fryzjera?

– Najważniejszy jest dobór odpowiedniego koloru – mówi Natalia, fryzjerka z salonu Malayka Beauty Center (www.malayka.pl). – Odrosty robimy w taki sposób, aby ich kolor nie za bardzo różnił się od poprzedniego i płynnie się z nim przenikał. Wtedy wygląda to bardzo naturalnie. Najładniej takie celowe odrosty wyglądają na jasnych włosach – bo tak właśnie blond włosy zachowują się na słońcu, tj. łapią refleksy z wierzchu, przy skórze są ciemniejsze.

Poprzedni artykuł10 SPOSOBÓW NA JĘDRNE, GŁADKIE CIAŁO
Następny artykułRODZAJE DEKOLTÓW
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.