Strona główna MODA KOLAŻE I STYLIZACJE MONOCHROMATYCZNIE – CIEPŁO, MODNIE I WYGODNIE

MONOCHROMATYCZNIE – CIEPŁO, MODNIE I WYGODNIE

0
stylizacja

Planujesz w tym sezonie wypad na narty lub snowboard? To super! A czy masz już odpowiednią garderobę? Jeśli nie, a nie przepadasz za rzucającymi się w oczy kolorami, mamy dla Ciebie 4 stylizacje monochromatyczne. Spokojne, dyskretne, ale nie martw się – w takim outficie na pewno nie pozostaniesz na stoku niewidoczna 😉

 

Łącząc ze sobą czerń, biel i szarość możesz skompletować zimowy strój narciarski pasujący do naszego codziennego stylu. Warto zwrócić uwagę na to, aby rzeczy były nie tylko w odpowiedniej kolorystyce, ale również dobrej jakości. Przed zakupem sprawdź szycia, odporność na wodę i wiatr oraz temperatury. Ostatecznie minimalizm to dążenie do perfekcji i dobrej jakości. Takie podejście to również inwestycja na lata. Monochromatyczny strój opiera się sezonowym modom na konkretne wzory, więc dobrze dobrany zestaw snowboardowy czy narciarski posłuży Ci wiele lat. Jeśli potrzebujesz jednak ożywienia, możesz kupić dodatki np. kijki, bieliznę termiczną w neonowych kolorach i wymieniać je co jakiś czas.

Stylizacja 1

stylizacjaLegginsy OkuAku www.madmosquitostore.com, czarna bluza AnimalsWave www.animalswave.com, czapka Shameless www.shamelesslife.com, buty Head www.head.com, kurtka Quechua www.quechua.com, skarpety Ugg www.ugg.com.

Stylizacja 2

stylizacjaT-shirt AnimalsWave www.animalswave.com, czapka Piekuo www.piekuo.com, bluza Shameless www.shamelesslife.com, skarpety Ugg www.ugg.com, spodnie Wed’Ze www.wedze.com, buty Ressignol www.ressignol.com.

Stylizacja 3

stylizacjaBluza czarna Shameless www.shamelesslife.com, czapka Piekuo www.piekuo.com, koszulka AnimalsWave www.animalswave.com, spodnie Wed’Ze www.wedze.com, buty Ressignol www.ressignol.com.

Stylizacja 4

stylizacjaT-shirt Piekuo www.piekuo.com, spodnie i kurtka Wed’Ze www.wedze.com, buty Ressignol www.ressignol.com, zegarek Gucci www.gucci.com, słuchawki Seense www.seense.com.

Poprzedni artykułL’biotica Professional Therapy Repair Lash – serum do rzęs i brwi Day&Night
Następny artykułJAK JEŚĆ SUSHI?