Strona główna PIELĘGNACJA MOSS W KRAKOWIE

MOSS W KRAKOWIE

0

Ten salon naprawdę zachwyca! Podzielony na trzy strefy (Moss Beauty, Moss Nails, Moss Hair) zachęca designerskim wnętrzem opartym na połączeniu drewna i mchu norweskiego (stąd jego nazwa), profesjonalną obsługą ludzi naprawdę mocno zaangażowanych we współtworzenie jego wyjątkowej atmosfery, stawianiem na prostotę, relaks i dobre samopoczucie. To nam się podoba!

Moss naprawdę trudno porównać z jakimkolwiek innym miejscem na mapie urody. Nic dziwnego, urzeczywistniły się w nim dwie pasje właścicielki – pracującej w branży budowlanej, ale od dawna pragnącej stworzyć przestrzeń, w której wszystkie kobiety mogłyby spełniać swoje marzenia o pięknym wyglądzie.

Moss to miejsce dedykowane wszystkim, dla których wielowymiarowa, nastawiona na indywidualne podejście pielęgnacja oraz świadomość znaczenia dobrego wyglądu jest istotnym elementem stylu życia. Moss tworzą trzy strefy: relaksujący Moss Beauty (dbający o kondycję skóry twarzy i ciała), twórczy Moss Hair (pielęgnujący i stylizujący włosy) oraz stylowy Moss Nails (opiekujący się paznokciami i kreujący ich styl).

Moss Nails, Moss Kraków
Moss Nails to królestwo koloru i pielęgnacji dłoni. Wykonuje się tutaj zabiegi regenerujące i stylizujące paznokcie, inspirowane najmodniejszymi trendami. Bezpieczeństwo i higienę procedur zapewnia specjalny system kontroli wykorzystywanych w tym celu narzędzi.

Co ważne, Moss to zespół doskonałych ekspertów pielęgnacji urody i kreowania wizerunku – osób o ogromnej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach, a także ogromnej kulturze i zrozumieniu dla indywidualnych potrzeb gości. To osoby, dla których dbałość o wygląd i dobre samopoczucie jest dążeniem do spełnienia zawodowych aspiracji. Widać, że oni nie tylko tutaj pracują – oni naprawdę współtworzą to miejsce i mieli wpływ na to, jak każda ze stref będzie wyglądać i funkcjonować, aby jak najlepiej spełniać potrzeby klientów.

Moss Hair, salon Moss Kraków
Moss Hair to strefa dedykowana stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Wprowadza w świat najnowszych trendów fryzjerskich i nowoczesnych metod dbania o włosy i skórę głowy. Miejsce kreowania wizerunku i twórczej opieki nad wyglądem.

Moss znajduje się blisko krakowskiego Kazimierza, przy ul. Prochowej 9. Pozwala uciec od miejskiego zgiełku i uprzyjemnić życie w ciągłym pędzie. Jest miejscem, w którym można odzyskać siły witalne i wewnętrzną satysfakcję z podejmowania nowych wyzwań. Przestronne wnętrza Moss charakteryzuje nowoczesny minimalizm. Surowa, designerska bryła architektoniczna miejsca jest doskonałym tłem dla przyjaznej i wyciszającej zieleni uśpionego mchu norweskiego oraz elementów szkła i naturalnego drewna, które wspólnie tworzą unikalny charakter tej urodowej przestrzeni.

Moss Beauty, salon Moss Kraków
Moss Beauty to przestrzeń pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Proponuje zaawansowane programy kosmetyczne i estetyczne stworzone z myślą o walce z niedoskonałościami, poprawie wyglądu i podkreśleniu urody. Dopełnieniem są holistyczne rytuały opieki nad skórą, służące wzmocnieniu i utrzymaniu wewnętrznej harmonii.

Zabiegi diego dalla palma

To właśnie im możesz się poddać w Moss. Polecamy np. anty-rodnikowy zabieg szokowy Perfection z witaminą C działający w trzech fazach. Pozwala przywrócić skórze dawną jędrność i świeżość, dzięki skoncentrowanemu działaniu aktywnych składników. Unikalna formuła preparatów, na których bazuje zabieg Perfection wzmacnia mechanizmy obronne skóry i stymuluje ją do regeneracji, usuwając oznaki zmęczenia, foto-starzenia i stresu.

Seria zabiegów Perfection z witaminą C poparta dedykowaną pielęgnacją domową gwarantuje widoczne efekty wygładzenia i wzmocnienia skóry. Unikalny program diego dalla palma skutecznie odmładza i redukuje zmarszczki, pozostawiając twarz wypoczętą i promienną.

Strategia zabiegowa diego dalla palma Perfection oparta jest na trzech aktywnych fazach:

  • Faza A – przeciwdziała wolnym rodnikom, chroni DNA komórek. Bazuje na preparacie o 
działaniu przeciw-utleniającym: skoncentrowanych kroplach z naprawczym kompleksem astaksantyny 1,5%, a także witaminą E, kwasem oleinowym i linolenowym. Silnie odżywia i nawilża skórę, redukuje stres.
  • Faza B – reaktywuje życiowe funkcje skóry, rewitalizuje, ujędrnia. Oparta na wzmacniającym kompleksie biotyny 0,5% zamkniętym w serum o działaniu szokowym. Naprawcze właściwości biotyny wspierają prowitamina B5 i elastyna.
  • Faza C – pobudza produkcję kolagenu, redukuje przebarwienia, rozjaśnia i odmładza skórę twarzy. Działanie stymulujące zapewnia 10% stężenie witaminy C w koncentracie hiper- aktywnym. Poprzez pobudzenie mikro-krążenia zwiększa się odporność skóry na czynniki zewnętrzne. Dzięki aktywnym składnikom, takim jak kwas hialuronowy i bio-flawonidy roślinne, koncentrat silnie nawilża i wygładza skórę.

Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów zaleca się wykonanie 3 zabiegów profesjonalnych oraz stosowanie odpowiedniego zestawu pielęgnacji domowej: 30-dniowa strategia 3-fazowy program przeciwutleniający.

Cena zabiegu – ok 300 zł.

Zestaw do pielęgnacji domowej – 30-dniowa strategia 3-fazowy program – 495 zł.

Polecamy!