Strona główna MODA MODA PRAKTYCZNIE STROJE DLA MAŁYCH KSIĘŻNICZEK!

STROJE DLA MAŁYCH KSIĘŻNICZEK!

0

Malila Tutu, sukienki z tiulu

Tiulowe spódniczki, sukienki, a nawet czapki – to coś, co na pewno spodoba się małym księżniczkom. Polecamy tiulowe cudowności od MaLila Tutu. 

MALILA TUTU, SUKIENKI Z TIULU

Potencjał tiulu postanowiła wykorzystać nowa marka odzieżowa MaLila Tutu.  Dzięki tym kolorowym strojom i dodatkom małe dziewczynki mogą poczuć się jak księżniczki z ich ulubionych bajek. Tiulowe spódniczki, kokardy i opaski do włosów to główne znaki rozpoznawcze marki. Co istotne, stroje są wykonane z najlepszego gatunkowo tiulu amerykańskiego. Warto zaznaczyć, że wyroby są ręcznie barwione. Dzięki temu każdy z produktów ma nieco inny wygląd.

MALILA TUTU, SUKIENKI Z TIULU

MaLila Tutu to nie tylko oryginalne stroje i dodatki dla małych księżniczek. Kreacje dla siebie znajdą tu także chłopcy. Poza tym marka zajmuje się również dekoracją wnętrz oraz tworzeniem ozdób na przyjęcia okolicznościowe.

MALILA TUTU, SUKIENKI Z TIULU

Poprzedni artykułKosmetyki do domu Barwa Perfect House
Następny artykułMOSS W KRAKOWIE
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.