NICI APTOS LIFT

NICI APTOS LIFT

3396
0
PODZIEL SIĘ

Poznaj skuteczny zabieg liftingu twarzy i ciała za pomocą nici liftingujących, z którego możesz skorzystać w klinice SkinClinic Med&Beauty.

cena zabiegu Aptos Lift: od 2900 do 6900 zł w zależności od obszaru

Skóra traci jędrność i elastyczność w momencie starzenia. Przyczyną mogą być również  uwarunkowania genetyczne oraz niedostateczne nawilżenie organizmu od wewnątrz. Skutecznym rozwiązaniem są najnowszej generacji nici liftingujące, które bez konieczności operacji chirurgicznej przywracają skórze jędrność i elastyczność.

Aptos Lift to metoda liftingu twarzy i ciała za pomocą bioabsorbowalnych nici, które wchłaniają się w ciągu roku. Zawarty w nich kwas polimlekowy (L-lactic) odpowiada za rewitalizację skóry i spowolnienie procesu starzenia. Dodatkowo struktura z mikrowypustami powoduje stabilne umiejscowienie ich w tkankach miękkich, tworząc tym samym mocny szkielet i naprowadzenie tkanek na ich pierwotne położenie. Zabieg polega na wprowadzeniu, poprzez pojedyncze nakłucia nici liftingującej, która dopasowana jest do danego obszaru zabiegowego. Metoda poprawia kondycję skóry. Przywraca jędrność, napina skórę, unosi łuki brwiowe, a także redukuje zmarszczki. Dodatkowo techniki nici liftinująącej można stosować w celu nadawania kształtu piersiom, ujędrnianiu wewnętrznej części ud i ramion, a także w przypadku korekty nosa i uszu.

W zależności od korygowanych obszarów i technik implantacji stosuje się nici z różnego typu mikrowypustami (np. Light Lift Thread 2G, Needle 2G czy Excellence Visage), bądź gładkie w kształcie sprężynek lub warkoczy (Nano Spring i Nano Vitis). Korekcja całej twarzy jest przeprowadzana poprzez 1 lub 2 punkty wkłucia, które nie pozostawią żadnych śladów na skórze. Specjalne minikaniule, przenikają przez tkanki bez ich uszkadzania. Efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładka. Z biegiem czasu efekt postępuje i utrzymuje się do 2 lat z krótszym czasem gojenia.

Szeroka oferta zabiegowa pozwala dopasować odpowiednią technikę do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Jest bezpieczna także dla bardzo wrażliwych miejsc, tj. okolice oczu, ust, dekoltu, gdzie grubość tkanki tłuszczowej może być niewystarczająca, przez co dyskwalifikuje inne techniki zabiegowe.

Aptos Lift SkinClinic Med & Beauty

od lewej: Sandra Frączak (Aesthetic Concept), Katarzyna Chwedoruk (prezes SkinClinic Med&Beauty), dr Maciej Łukasiewicz (SkinClinic Med&Beauty)

Pod hasłem „Innowacja w liftingu twarzy” najmodniejsza, warszawska klinika medycyny estetycznej SkinClinic Med&Beauty zaprezentowała udoskonalone technologie nici liftingujących skórę. O metodzie napinania twarzy i ciała za pomocą bioabsorbowalnych nici, które wchłaniają się w ciągu 360 dni opowiedzieli specjaliści:

  • dr Maciej Łukasiewicz – absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, ekspert z zakresu medycyny estetycznej z wieloletnią praktyką w wykonywaniu nowoczesnych zabiegów anti-aging, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, uczestnik wielu szkoleń, podczas których zdobywał wiedzę i doświadczenie
  • Renata Frączek – właścicielka firmy Aesthetic Concept, wykładowca Wyższej Szkoły na kierunku „Manager SPA & Wellness”, szkoleniowiec i trener z zakresu zagadnień związanych z branżą kosmetyczną, medycyny estetycznej, SPA & Wellness, prelegent  na wielu wykładach i seminariach organizowanych na Międzynarodwych Targach i Kongresach Kosmetycznych i Medycznych, z branżą związana od 1996 roku, zatrudniona w Nova Group (wcześniej Nova 2), gdzie odpowiedzialna była m.in. za sprzedaż i zarządzanie.