Strona główna DIETA I ZDROWIE ZDROWIE ODCHUDZANIE Z ARONSLIM

ODCHUDZANIE Z ARONSLIM

0

aronslim

Dowiedz się, w czym tkwi sekret tego preparatu odchudzającego.

Aronslim to preparat opracowany w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych, w tym m. in. University of Connecticut (USA), Kyoto Pharmaceutical University (Japonia), Lipha Group (Francja), Warszawski Uniwersytet Medyczny (Polska).

Preparat łączy w sobie składniki aktywne pochodzenia roślinnego, które pomogą i zwiększą skuteczność każdej kuracji odchudzającej:

 • escynę – izolowana z nasion kasztanowca, blokuje aktywność lipaz trzustkowych, enzymów, których główną funkcją jest trawienie tłuszczu zawartego w spożytym pokarmie (niestrawione tłuszcze nie mogą zostać wchłonięte i w naturalny sposób są wydalane z organizmu)
   
 • aronię czarnoowocową – źródło związków polifenolowych, przyczynia się do ograniczenia wchłaniania cukrów zawartych w pokarmie.

 Jak działa aronslim? 

Pijąc regularnie aronslim i zapewniając sobie jednocześnie odpowiednią dawkę wysiłku fizycznego:

 • damy organizmowi więcej powodów do spalania nagromadzonego tłuszczu
   
 • zmniejszymy wchłanianie cukrów w jelicie cienkim i zredukujemy stężenie glukozy we krwi
   
 • zaobserwujemy już po kilku dniach stosowania spadek apetytu.

 Kuracja odchudzająca 

W przypadku stosowania diety odchudzającej optymalny czas trwania kuracji wspomaganej suplementem diety aronslim wynosi 3 miesiące. Dzienna dawka preparatu nie powinna przekraczać 4 fiolek. W połączeniu z treningiem aronslim pomoże pozbyć się tłuszczu przyjmowanego z pożywieniem – im mniej go wchłoniemy, tym więcej nagromadzonego już tłuszczu nasz organizm spali i sylwetka się poprawi.

 Nieprzybieranie na wadze 

Unikalne działanie aronslim może być wykorzystywane jako skuteczny środek zapobiegający dolegliwościom związanym z okazjonalnym przejadaniem się i późną kolacją.

aronslim

aronslim (80 zł/10 X 20 ml)

Poprzedni artykułJAK OPTYCZNIE POWIĘKSZYĆ OCZY?
Następny artykułPIĘKNE USTA NA WIOSNĘ!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.