Strona główna DZIEJE SIĘ PIĘKNE USTA NA WIOSNĘ!

PIĘKNE USTA NA WIOSNĘ!

0

Ostatnia szansa, aby zapisać się na zabieg korekcji ust z 50% zniżką! Jutro, 13.05.14, warszawska MD Clinic zaprasza na Dzień Pięknych Ust! Każda chętna będzie mogła skorzystać w tym dniu z 50% zniżki na zabieg korekcji ust za pomocą preparatu na bazie kwasu hialuronowego, a także otrzyma 20% rabat na inne zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w klinice. Serdecznie zapraszamy!

logo MD Clinic

Czego możesz oczekiwać?

Nowoczesne wypełniacze kwasu hialuronowego – w rękach doświadczonego lekarza – pozwalają uzyskać efekt naturalnie zmysłowych ust. Ostrzyknięciem nie tylko można je delikatnie powiększyć, ale też skorzygować ich asymetrię i lekko unieść kąciki. Efekt „napompowanych” ust jest zdecydowanie niemodny – mają być pełne, soczyste i po prostu piękne jak z natury! Zabieg polecany jest dla młodych dziewczyn, które chcą dodać swoim ustom apetyczności, oraz dojrzałym paniom, u których usta z wiekiem się „zapadły” i straciły wyrazisty kontur. Wystarczą dwa nakłucia wprawną ręką lekarza (ten zabieg może wykonywać tylko lekarz!), aby uzyskać wymarzony efekt. 

usta MD CLinicZabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, tuż po nim większość pań wraca do pracy i innych codziennych aktywności. W 2-3 dni po zabiegu zobaczysz efekt końcowy. 

Kto będzie wykonywał zabiegi?

Zabieg ostrzykiwania kwasem hialuronowym mogą wykonywać jedynie lekarze medycyny estetycznej. Zawsze szukaj doświadczonych specjalistów – od ich wprawy zależy efekt końcowy. W czasie Dnia Pięknych Ust zabieg będą wykonywać doświadczeni lekarze z MD Clinic:

dr Katarzyna Dąbrowska, lekarz medycyny estetycznej

Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2006 roku. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie zebrane w trakcie wielu lat szkoleń prowadzonych przez międzynarodowych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej (m.in. Benjamina Ashera, Philippe Berrosa, Javiera Beuta, Sandrine Sebboin). Wielokrotna uczestniczka wysokospecjalistycznych kursów w Q-med Academy w Paryżu, a także międzynarodowych konferencji, kongresów i warsztatów (m.in. w Monako, Francji i Niemczech). Dr Katarzyna Dąbrowska jest też szkoleniowcem z zakresu zaawansowanych technik odmładzania twarzy w Europejskim Centrum Szkoleniowym „Fenice”, a także autorką kursów szkoleniowych i prowadzącą kursy praktyczne dla lekarzy z zakresu iniekcji toksyny botulinowej i najnowszych technik implantacji kwasu hialuronowego w obrębie twarzy w ramach współpracy z wydawnictwem Forum. Cieszy się zaufaniem setek wiernych pacjentów z całej Polski i zza granicy. W swej pracy wykorzystuje własne, wypracowane przez lata kompleksowe podejście do pacjenta oraz najbezpieczniejsze techniki korekcji „trudnych” obszarów twarzy.

dr Aleksandra Zamaro, lekarz medycyny estetycznej

dr Aleksandra ZamaroPracuje na co dzień jako anestezjolog w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie przy ulicy Lindleya. Kilkuletnie doświadczenie przy wykonywaniu inwazyjnych procedur medycznych umożliwia jej wykonywanie precyzyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Universita degli Studi di Milano we Włoszech. Obecnie, w ramach doktoratu, prowadzi badania naukowe we współpracy z włoskim ośrodkiem Mario Negri. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w trakcie staży w Mediolanie, Lecco i Bergamo oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu medycyny estetycznej.

Zapraszamy 13.05.2014 – 50% zniżki!

Tylko w tym dniu z zabiegu korekcji ust będziesz mogła skorzystać z 50% zniżką!

Wystarczy wcześniej zapisać się na zabieg, dzwoniąc do MD Clinic: 22 620 18 55 lub 22 890 74 88.

Zapisy są przyjmowane do 12.05.14 włącznie.

Jednocześnie każda osoba, która tego dnia skorzysta z promocji, otrzyma dodatkowo 20% rabat na pozostałe zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w klinice (zniżka do wykorzystania w późniejszym terminie). Zapraszamy!

Gdzie: 

MD Clinic, ul. Sienna 83, Warszawa

www.mdclinic.pl

logo MD Clinic

O MD Clinic 

MD Clinic to wielospecjalistyczna klinika, w której przyjmują specjaliści różnych dziedzin medycyny. Swoją renomę zawdzięcza nie tylko doświadczonym lekarzom i terapeutom, ale też najnowszym technologiom diagnostycznym i holistycznemu spojrzeniu na zdrowie człowieka. Tutaj każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. W klinice można też poddać się zabiegom medycyny estetycznej – mimo że ta prężnie rozwijająca się dziedzina nie zajmuje się leczeniem klasycznych schorzeń somatycznych, to odgrywa istotną rolę w poprawie zdrowia pojmowanego według definicji WHO jako: „stan pełnego, dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego, a nie wyłącznie brak choroby lub niedomagania”. Wykonujący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej lekarze MD Clinic posiadają wieloletnią praktykę kliniczną oraz liczne certyfikaty zaświadczające o wiedzy i umiejętnościach w tej dziedzinie. Wykonywane zabiegi to m.in.: mezoterapia, iniekcje toksyny botulinowej, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, peeling, leczenie nadpotliwości i wiele innych.

Zapraszamy na www.mdclinic.pl

MDClinic

 

Poprzedni artykułODCHUDZANIE Z ARONSLIM
Następny artykułEKSFOLIACJA PROGRESYWNA
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.