Strona główna PAZNOKCIE ODŻYWKI JOKO

ODŻYWKI JOKO

0

Do rodziny odżywek Joko dołączyły cztery preparaty do pielęgnacji paznokci. Trzy z nowej serii Bio oraz jedna z serii Odżywki Szybkiego Reagowania.

Odżywki z serii Bio zawierają składniki roślinne, które pochodzą z certyfikowanych źródeł przyjaznych środowisku. Odżywki Bio zostały wzbogacone o formułę przepuszczającą tlen. Dzięki temu paznokcie mają naturalny dostęp do powietrza i stają się zdrowsze.

Multiwitamina Zdrowe Paznokcie (10 zł)

Odżywka dostarcza paznokciom witamin niezbędnych do zachowania zdrowego wyglądu. Ma intensywnie odżywiające właściwości oraz regeneruje słabe i zniszczone paznokcie.

joko

Arganowe Odżywienie Ochrona i Wzmocnienie (10 zł)

Odżywka zawiera naturalny olejek arganowy, który chroni paznokcie przed wysychaniem i widocznie wzmacnia płytkę paznokcia. Odżywka regeneruje, utwardza i poprawia elastyczność delikatnych i rozdwajających się paznokci.

joko

Ultra Utwardzenie Utwardzacz Paznokcia (10 zł)

Odżywka aktywnie odbudowuje komórki, wzmacnia i utwardza płytkę paznokcia, zapobiega pękaniu, łamliwości i rozdwajaniu się płytki paznokcia.

joko

Diamentowy Pył Wzmocnienie Paznokcia (10 zł)

Odżywka z serii Odżywki Szybkiego Reagowania, zawiera prawdziwe cząsteczki diamentów. Dzięki zawartości tego minerału preparat intensywnie wzmacnia i poprawia kondycję płytki paznokcia. Dodatkowo chroni płytkę paznokcia przed promieniami UV i zapewnia poprawę kondycji słabych cienkich i łamliwych paznokci.