Strona główna DIETA I ZDROWIE PRODUKTY DLA ZDROWIA I DOMU NUTRIKOSMETYKI – LEN NA STRAŻY PIĘKNA?

NUTRIKOSMETYKI – LEN NA STRAŻY PIĘKNA?

0
flc-pharma_omegaregen

Ceniony za swoje wyjątkowe właściwości olej lniany doskonale znajduje zastosowanie w nowoczesnej kosmetyce. Zawarte w nim kwasy omega stanowią bowiem jeden z kluczowych czynników wzmacniających organizm człowieka. W jakiej postaci len jest najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy?

Prowadzone na przestrzeni dekad badania dowodzą, że olej lniany jest jednym z najzdrowszych olejów. Dzięki niezwykle wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3 (w tym kwasu alfa-linolenowego ALA), olej ten ma wiele dobroczynnych właściwości: wzmacnia, nawilża, regeneruje komórki i usprawnia funkcjonowanie organizmu. Niestety naturalnie występujące w lnie substancje zwane antyatraktantami, takie jak: amigdalina, grupa cyjankowa, limaryna oraz pestycydy przyjmowane regularnie i w większych ilościach mają właściwości trujące.

Weź z lnu to, co najlepsze

Zdając sobie z tego sprawę, naukowcy z Uniwersytetu Wrocławskiego oraz firmy FLC Pharma stworzyli i opatentowali najnowszą technologię pozyskiwania w atmosferze beztlenowej bioestrów kwasów tłuszczowych omega-3 (ALA), jak również kwasów omega-6 i 9 z oleju lnianego. Jest to jedyna taka technologia w Europie i prawdopodobnie na świecie.

omegaregen-skin-care

Tym sposobem udało się uzyskać najczystszą, dostępną na rynku formę bioestrów kwasów omega 3 (ALA), 6 i 9 w postaci innowacyjnego nutrikosmetyku Omegaregen Skin Care. To najczystsza dostępna na rynku forma bioestrów kwasów omega 3 (ALA), 6 i 9. Specjalistyczne kwasy niezawodnie regenerują i odżywiają od wewnątrz skórę, a także wzmacniają włosy i paznokcie. Nowoczesny preparat dogłębnie nawilża i chroni komórki. Zawiera koenzym Q10, który hamuje procesy starzeniowe, a także drogocenne witaminy E, A i D, które regenerują wszystkie warstwy skóry oraz włosy. Dzięki naturalnym składnikom, preparat jest łatwo przyswajalny i na długo po otwarciu zachowuje swoje właściwości prozdrowotne. Omegaregen Skin Care zawiera m.in. kwas tłuszczowy alfa-linolenowy (ALA), który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Preparat jest wolny od substancji pochodzenia rybiego, które mogą zawierać metale ciężkie oraz dioksyny.

Jedna butelka wystarcza na ok. 50 dni regularnego stosowania. By poczuć efekty działania Omegaregen Skin Care, wystarczy jedna dawka w postaci łyżeczki od herbaty w czasie lub po posiłku. 200 ml/75 zł (Omegaregen Skin Care znajdziesz w najlepszych aptekach, wybranych sklepach zielarskich oraz w sklepie internetowym www.flcpharma.com).