Strona główna MAKIJAŻ MAKIJAŻ OCZU 3 NAJMODNIEJSZE KRESKI NA JESIEŃ

3 NAJMODNIEJSZE KRESKI NA JESIEŃ

0
golden-rose1

Czarna kreska na powiekach wydaje Ci się już tak „ograna”, że aż nudna? Wręcz przeciwnie – to klasyka makijażu oczu, która od dziesiątek lat nie wychodzi z mody! Zmienia jedynie kształt i długość, co tylko daje Ci pole do popisu. Dlatego nie bój się eksperymentować z jej formą, a jeśli bark Ci pomysłów (lub odwagi), mamy dla Ciebie 3 propozycje kresek od Golden Rose.

Klasyczny pin-up

golden-rose1Najbardziej popularnym make-upem, w którym wykorzystuje się eyeliner jest makijaż w stylu lat 60. Taką kreskę możemy zostawić nie tylko ostro wyrysowaną, ale też delikatnie roztartą. Kosmetyki ułatwiające to zadanie powinny mieć żelową formułę. Produkty o takiej kremowej konsystencji nie tylko posiadają mocną pigmentację, ale też są wyjątkowo trwałe i nie rozmazują się. Takim kosmetykiem jest Longstay Gel Eyeliner marki Golden Rose, który dodatkowo posiada wygodny, precyzyjny aplikator, który ułatwi nam z pozoru trudne zadanie wyrysowania kreski.

Podwójne uderzenie kobiecości, czyli double cut crease

golden-rose2To bardzo kobiecy i drapieżny makijaż, który polega na wykonaniu dwóch kresek. Pierwsza z nich narysowana jest na linii rzęs, a druga akcentuje załamanie powieki. Kreski te łączą się po zewnętrznej stronie oka, delikatnie wywijając się w stronę łuku brwiowego. Taki wymagający i precyzyjny efekt na powiece pomoże nam uzyskać tusz do kresek w pisaku – Precision Liner od Golden Rose. Wygodna forma kosmetyku z precyzyjną końcówką oraz szybkoschnąca formuła gwarantują błyskawiczne uzyskanie kociego looku.

Co dwie jaskółki, to nie jedna

golden-rose3jpgKolejną propozycją jest bardzo uniwersalny makijaż, który nie tylko akcentuje górną i dolną powiekę, ale też optycznie powiększa oko. Recepta na jego wykonanie jest bardzo prosta. Wystarczy, że wykonamy dwie kreski. Pierwszą, zaczynającą się od połowy dolnej powieki i drugą, klasyczną z wywiniętą jaskółką. Linie te nie mogą się stykać ze sobą, a unosić w jednym kierunku. Dla lepszego podkreślenia kształtu nietypowego makijażu można przerwę pomiędzy kreskami podkreślić kredką w białym kolorze. Przy wykonaniu tego makijażu niezwykle pomocny będzie Kajal Eyliner marki Golden Rose. Jest to niezwykle miękka kredka, która pozwala precyzyjnie wyrysować linie w intensywnym czarnym kolorze. Za pomocą tego kosmetyku możemy uzyskać różne efekty: zarówno ostro wyrysowaną kreskę, jak i subtelnie roztartą linię.

Jak widać najnowsze trendy zachęcają do zabawy z makijażem. Więc nie zwlekaj, bądź modna i wypróbuj produkty od Golden Rose do wykonywania wspaniałych, kobiecych kresek.