Closeup shot of woman eye with day makeup. Long eyelashes

Ty też możesz cieszyć się naturalnie podkreślonym, hipnotyzującym spojrzeniem każdego dnia. Poznaj metodę zagęszczania oraz przedłużania rzęs 1 do 1 i dowiedz się, czemu zawdzięcza swoją sławę.

Chcesz pięknie wyglądać o każdej porze dnia i nocy? Nie lubisz tracić czasu na robienie każdego ranka makijażu, a wieczorem, gdy jesteś bardzo zmęczona, niechętnie go zmywasz? Przedłużanie rzęs to rozwiązanie wszystkich powyższych problemów. Dzięki niemu oprawa twoich oczu zawsze będzie wyrazista, a spojrzenie głębokie i zalotne. To dlatego coraz więcej kobiet korzysta z takiej możliwości. Jeżeli zależy ci na maksymalnie naturalnym efekcie, podkreśleniu swojej urody, sztuczne rzęsy 1:1 będą dla ciebie najlepszym wyborem.

Przedłużone rzęsy metodą 1 do 1 – subtelność i wdzięk

Ta metoda to fantastyczna propozycja dla wszystkich kobiet, które decydują się na sztuczne rzęsy po raz pierwszy i boją się, jaki będzie rezultat lub po prostu zależy im na maksymalnie delikatnym zagęszczeniu. Rzęsy 1:1 przyklejane są tak, że na 1 rzęsę naturalną przypada 1 syntetyczne włosie. Daje to niesamowicie naturalny efekt zagęszczenia i przedłużenia rzęs. Oko optycznie staje się  bardziej otwarte, większe, wyraźne. O ile w przypadku rzęs 2:1 czy 3:1 od razu widać, że są sztuczne, o tyle prawidłowo wykonane dobrej jakości rzęsy 1:1 wyglądają, jakby były wytuszowane i podkręcone. Bardzo istotne jest to, że jeśli zabieg przeprowadzi profesjonalna kosmetyczka, stylistka rzęs, nie musisz się obawiać o to, czy nie wpłynie on negatywnie na twoje naturalne rzęsy.

Rzęsy 1:1 – jakie możliwości daje ta technika?

Jeśli przyjrzysz się zdjęciom dostępnym w sieci, na których widać efekty przedłużania rzęs metodą 1:1, zobaczysz, jak bardzo mogą się od siebie różnić. Dobra stylistka potrafi dostosować swoją pracę do oczekiwań klientki. Choć przyklejanie pojedynczych włosków jest czasochłonne i wymaga doskonałej precyzji, z dużą łatwością pozwala uzyskać najlepszy rezultat. Specjalistka dobierze rzęsy o odpowiedniej długości, grubości i skręcie. Będzie je umiejętnie wplatać pomiędzy naturalne włoski tak, by efekt był bardziej lub mniej delikatny, by rzęsy były tylko minimalnie lub wyraźnie dłuższe, albo dawały efekt kociego oka.

Kobiety doświadczone, które nie boją się wyzwań, same decydują się na wykonanie zabiegu w domowym zaciszu. Wystarczy skompletować zestaw akcesoriów w profesjonalnym sklepie exclusivelashes i obejrzeć kilka filmików instruktażowych.

Przeciwwskazania do zagęszczania i przedłużania rzęs 1 do 1

Choć posiadanie firany długich i gęstych rzęs brzmi bardzo kusząco, a w naszej kulturze podkreślenie oprawy oka jest podstawą makijażu, nie każda kobieta może sobie pozwolić na aplikację sztucznych rzęs.

Przeciwwskazaniem są:

  • alergie na klej i nadwrażliwość oczu,
  • choroby nowotworowe, świeżo przebyta chemioterapia (należy się wstrzymać do przywrócenia naturalnego wzrostu włosków),
  • bieżące lub niedawno przebyte urazy lub choroby oczu m.in.: zapalenie spojówek, zaczerwienienie, zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze itp.
  • łysienie,
  • trichotillomania – zaburzenie polegające na wyrywaniu sobie włosów oraz rzęs,
  • niektóre choroby skóry.

Jeśli interesują cię rzęsy 1 do 1, ale nie jesteś pewna, czy twój stan zdrowia pozwala na skorzystanie z zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs, skonsultuj to se specjalistką lub swoim lekarzem specjalistą.