Strona główna MAKIJAŻ OLGA KALICKA W KARNAWAŁOWYM MAKIJAŻU LORIGINE MINERALS

OLGA KALICKA W KARNAWAŁOWYM MAKIJAŻU LORIGINE MINERALS

0

Olga Kalicka, aktorka znana m.in. z serialu Rodzinka.pl, wystąpiła w sesji karnawałowej mineralnych kosmetyków Lorigine Minerals. Zainspiruj się!

Lorigine Minerals to francuska linia w pełni bezpiecznych, naturalnych, mineralnych kosmetyków do makijażu – już dostępna w Rossmanie!

Produkty zostały stworzone zgodnie z formułą 5 Free: wolne od parabenów, silikonów, konserwantów, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Nie są testowane na zwierzętach i są przyjazne dla wegan i wegetarian.

LOrigine Minerals, Olga KalickaIch serce stanowią wyselekcjonowane, oczyszczone i zmikronizowane w aksamitny pył minerały, a wszystkie receptury są opatentowane i przetestowane dermatologicznie.

  • Mika jest wypełniaczem mineralnym. Pudrom nadaje lekkości i powoduje, że rozprowadzają się jedwabiście. Delikatny połysk pozwala na subtelne ożywienie twarzy oraz na optycznie wygładzenie niedoskonałości.
  • Kaolin – jest jedną z najdelikatniejszych glinek, zawiera wiele mikroelementów (głównie krzem, glin, żelazo, magnez, cynk i wapń) oraz sole mineralne. Jako wypełniacz w kosmetykach mineralnych, polecany jest przede wszystkim dla cery tłustej i mieszanej, z nadmierną produkcją sebum.
  • Krzemionka – to substancja mineralna pochodzenia naturalnego. Niezwykle ciekawą cechą krzemionki jest zdolność rozpraszania światła. Umożliwia zmniejszenie zmarszczek i drobnych defektów skóry oraz daje efekt „soft focus”.
  • Węglan wapnia – szeroko rozpowszechniony w przyrodzie, stanowi główny składnik wielu minerałów (m.in. kalcytu) i skał (wszelkie odmiany osadowych skał wapiennych). Silnie absorbuje sebum i wilgoć ze skóry. Stosuje się go w kosmetykach mineralnych (podkładach i pudrach) przeznaczonych do cery bardzo tłustej.

Do makijażu karnawałowego Olgi Kalickiej użyto:

  • maskary (44,99 zł)
  • rozświetlacza (39,99 zł)
  • cienia do powiek (24,99 zł)

Lorigine Minerals