Zbliża się termin przyjęcia, rodzinne spotkanie czy urodziny drugiej połowy, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent. Znasz to niewygodne uczucie? Uwiera niczym kamień w bucie! Zamiast przetrząsać bezcelowo sklepowe półki, zaprojektuj samodzielnie prezent, który wzruszy. Wszystko, co będzie Ci do tego potrzebne, już masz.

Zdjęcia jak elementy układanki

Przechowujemy je w smartfonach, na dyskach komputerów i kartach pamięci. Zdjęcia są jak puzzle, które tworzą kompletne wspomnienia. Jedne wzruszają, inne chwytają za serce, jeszcze inne motywują lub pozwalają docenić przeszłość. Jeśli zdecydujesz się wykorzystać fotografie na prezent, będziesz mieć pewność, że trafisz w gust odbiorcy.

Dziś zdjęcia mogą przybrać nowoczesną formę, co oznacza, że Twój upominek będzie niezwykły, a jednocześnie zachowa tradycyjne cechy. Wpadnij do Colorland i rozgość się tam jak w ulubionej kawiarni. Z miejsca otoczą Cię inspiracje na prezent, który zawiera cenne wspomnienia. Mamy Ci wiele do zaoferowania!

Prezent dla osoby, która ma wszystko

Znasz ten typ. W każdym kręgu najbliższych znajduje się co najmniej jedna taka osoba. Która mówi, że wszystko ma i niczego nie potrzebuje. Nic dziwnego, że na myśl o przygotowaniu prezentu ogarniają Cię wątpliwości.

Na szczęście dysponujesz obszerną kolekcją zdjęć, które bez nuty skrępowania wykorzystasz w swoim projekcie. O czym mowa? Personalizowana fotoksiążka np. taka www.colorland.pl/fotoksiazka pełna bajecznych wspomnień to unikalny podarunek na każdą okazję. Sprawisz nim niewątpliwą przyjemność zarówno nastoletniej siostrze, jak i wiekowemu seniorowi, który właśnie celebruje okrągłą rocznicę urodzin. Wykonaj projekt w wybranym stylu, zamieść kilka czułych słów, a całość ozdób cyfrowymi naklejkami. Fotoksiążka to prezent, który zapewni wyjątkowe chwile w towarzystwie najpiękniejszych wspomnień. Idealna pamiątka na lata!

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli odbitki na nowo

Powiedzmy sobie szczerze – mnóstwo zdjęć w cyfrowej postaci pozostaje w tej formie na zawsze. Z czasem jest ich tak wiele, że nie wzbudzają już takich emocji, jak kiedyś. Co innego tradycyjne papierowe odbitki, takie jak tutaj. Precyzyjnie wybrane i wywołane na dobrej jakości papierze. Do takich kadrów zawsze wraca się z przyjemnością.

Wywołaj serię cennych ujęć i podaruj na prezent. To uniwersalny, a jednocześnie bardzo osobisty upominek, którym podkreślisz znaczenie wzajemnej relacji. Odbitki przeszły swoją metamorfozę i dziś dumnie prezentują swoje oblicze na stronie marki Colorland. Możesz je wywołać w kilku rozmiarach, wybrać rodzaj obramowania, jakość papieru, a nawet dokonać korekty barw! Czy jest lepszy sposób na odświeżenie wspomnień? To sprawdzony przepis na trafiony prezent.

Praktyczny kubek w miłym geście

Z ludźmi trzeba żyć dobrze. Wzajemna troska i bezwarunkowa pomoc są dziś niezwykle cenne. Czy jest w Twoim otoczeniu osoba, której wiele zawdzięczasz? Być może to zaangażowana pracownica, która z czasem stała się Twoją przyjaciółką, lub ukochany brzdąc, który każdego dnia obejmuje Twoją szyję małymi rączkami.

Niezobowiązujące prezenty bez okazji to gest, który zaskakuje i sprawia nieukrywaną przyjemność. Naszą propozycją jest kubek ze zdjęciem, czyli praktyczne naczynie pełne radosnych wspomnień. Zaprojektuj własny nadruk, wybierz kształt i kolor wypełnienia, a następnie wręcz komuś, na kim zawsze możesz polegać. To świetny upominek na każdą okazję, a także przemyślany sposób na to, by docenić bliską osobę.

Fotoprezent z personalizacją

Dzięki zdjęciom możesz zaprojektować doskonały prezent na każdą okazję. To pomysł, z którym wykreujesz upominek z duszą i charakterem. Wraz z Colorland możesz spersonalizować swój projekt, wzbogacając go o tekst oraz grafikę. To właśnie słowa stanowią swoistą kropkę nad i, sprawiając, że zdjęcie staje się jeszcze bardziej osobiste. Trudno o tak oryginalny prezent!

Czujesz inspirację? Poznaj fotoprodukty z oferty Colorland i stwórz unikalny projekt, który wzruszy każdą osobę, sprawiając, że jej serce roztopi się niczym czekolada w pełnym słońcu.