Przymierzasz się do otwarcia własnego gabinetu kosmetycznego i zamierzasz oferować klientkom stylizację rzęs? W takim razie na pewno będziesz zajmować się m.in. ich przedłużaniem. W związku z tym musisz zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria. Bardzo ważny jest przede wszystkim wybór sztucznych rzęs. O czym należy pamiętać i gdzie warto się w nie wyposażyć? Podpowiadamy!

Rzęsy do przedłużania – różne rodzaje

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że sztuczne rzęsy do przedłużania dostępne są w różnych wariantach. Inne włoski wykorzystuje się do klasycznej metody 1:1, a inne do objętościowych czy hybrydowych. Różnią się one m.in. długością i grubością. Oprócz tego do wyboru masz różne skręty, a nawet kolory włosków. Jeśli zamierzasz odpowiadać na potrzeby wielu klientek, koniecznie zaopatrz się w wiele typów rzęs. Dzięki temu Twoje możliwości będą naprawdę duże.

Czym kierować się przy wyborze sztucznych rzęs?

Zastanawiasz się, co ma największe znaczenie, jeśli chodzi o wybór rzęs do przedłużania? Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na ich jakość. Kupuj włoski pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Dzięki temu zapewnisz swoim klientkom nie tylko wysoką estetykę, ale i bezpieczeństwo. Musisz także wiedzieć, że dobrze sprawdzają się miękkie, lekkie, a jednocześnie elastyczne rzęsy. Łatwo się je aplikuje, a co ważne, prezentują się bardzo naturalnie. Dobrze byłoby wybierać te produkty, które sprzedawane są w solidnych, ułatwiających przechowywanie opakowaniach.

Gdzie kupić akcesoria do przedłużania rzęs?

Nie wiesz, gdzie najlepiej zaopatrzyć się w akcesoria do przedłużania rzęs? Warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego https://fashionlash.pl/kategoria/rzesy/. Dostępne są tam włoski wyprodukowane z najwyższej jakości włókien. Wyróżniają się łatwością i szybkością aplikacji. Co ważne, do wyboru masz nie tylko intensywnie czarne rzęsy, ale również kolorowe włoski. Poszczególne zestawy różnią się też grubością i skrętem. Na uwagę zasługuje także fakt, iż sztuczne rzęsy dostępne w ofercie Fashionlash są sprzedawane w estetycznych, a zarazem ekologicznych opakowaniach. Istotne jest też to, że produkty oferowane przez ten sklep pozwolą uzyskać naturalny i jednocześnie wyrazisty efekt.

Jak widać, wybór sztucznych rzęs do wykonywania przedłużania ma duże znaczenie. Jeśli skorzystasz z naszych rad, na pewno będziesz wiedzieć, na co przede wszystkim zwrócić uwagę. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoje klientki będziecie zadowolone.