Strona główna MODA KOLAŻE I STYLIZACJE CZY TO DO SIEBIE PASUJE, CZYLI WIOSENNY MISZMASZ „FAKTUROWY”

CZY TO DO SIEBIE PASUJE, CZYLI WIOSENNY MISZMASZ „FAKTUROWY”

0
stylizacja

Ale to do siebie nie pasuje… Ile razy to słyszałaś? Pewnie często, ale tej wiosny możesz tego typu rady schować głęboko do szafy razem z zimowymi ciuchami, bo jednym z kilku dominujących trendów będzie łączenie faktur i z pozoru niepasujących struktur materiałów. Sprawdźcie same 🙂

Nic tak nie poprawia nastroju, jak dobrze dobrana stylizacja. To co jeszcze w zeszłym sezonie wydawało się do siebie zupełnie nie pasować, teraz może być strzałem w dziesiątkę. Oczywiście pod warunkiem, że poszczególne elementy garderoby odpowiednio połączysz. Podstawową zasadą jest działanie wokół jednej palety barw. Łącząc neonowy róż z równie modną zielenią sporo ryzykujesz, co więcej prawie pewne jest, że taka stylizacja będzie wyglądała groteskowo. Postaw na super modne pastele, beże, srebro lub klasyczną biel i czerń i nie obawiaj się zestawiać obok siebie falbanek, koronek i rzeczy zupełnie gładkich.

Sprawdź nasze stylizacje łączące rzeczy znanych, światowej sławy domów mody z polskimi projektami!

Stylizacja 1

stylizacjaSukienka matowa Annomalia/ www.annomalia.pl , sukienka błysk Melismee/www.melismee.com, buty Prada/ www.prada.com, świeca do masażu Ma Bougie/ www.mabougie.pl , perfumy Narciso/ www.nordstrom.com, kolia Cartier/ www.cartier.com , plecak, zegarek, notes, kieliszek Assos/ www.assos.com.

Stylizacja 2

stylizacjaSukienka asymetryczna Annomalia / www.annomalia.pl, sukienka Melismeewww.melismee.com , woda micelarna i serum pod oczy BIO IQ/ www.bioiq.eu , buty na koturnie Stella McCartney/ www.stellamccartney.com, balsam do ust Domowy Kosmetyk/ www.domowykosmetyk.pl, buty na obcasie Miu Miu/ www.miumiu.com, maska GlamGlow/ www.nordstrom.com, torebka Loeffer Randall/ www.loefferrandall.com, zegarek i okulary Assos/ www.assos.com.

Stylizacja 3

stylizacjaBody Melismee /www.melismee.com, bomberka OkuAku/ www.madmosquitostore.com, www.asos.com, krem nawilżający BIO IQ/ www.bioiq.eu, perfumy Women’s Aerin/ www.nordstrom.com, buty Laurence Decade Milly/ www.laurendecademill.com, torebka, zegarek , kubek termiczny i okulary Assos/ www.assos.com.

Stylizacja 4

stylizacjaKoszulka z ząbkami OkuAku/ www.madmosquitostore.comspódnica Melismee / www.melismee.com, torebka Moschino/ www.moschino.com, zegarek Cluse/ www.cluse.com, okulary, choker, case Asos 590zł www.asos.com, czarna bluza oraz t-shirt AnimalsWave/ www.animalswave.com, balsam do ciała Domowy Kosmetyk/ www.domowykosmetyk.pl, buty Maison Margela/ www.maisonmargela.com.