Strona główna PIELĘGNACJA PEVONIA – LEGENDARNA MARKA SPA!

PEVONIA – LEGENDARNA MARKA SPA!

0

Historia tej marki zaczęła się 20 lat temu – jeśli jeszcze jej nie znacie, czas to zmienić! Pevonia Botanica oferuje bowiem unikalne połączenie nauki i niezwykle skutecznych formuł z ultraprzyjemnymi konsystencjami i radością stosowania kosmetyków czy poddawania się relaksującym zabiegom. Zobaczcie, od czego wszystko się zaczęło!

20 lat przyjemności…

Philippe HenessySylvie Hennesy, Pevonia BotanicaZałożycielami marki są Philippe i Sylvie Hennessy – on: „marketingowy wizjoner”, ona: „chodząca encyklopedia”, jeśli chodzi o profesjonalny rynek pielęgnacji skóry i spa. Stworzenie jednej z najbardziej znanych dziś na śwecie pielęgnacyjnych linii spa – Pevonia Botanica – było hitem od samego początku. Marka od zawsze wyznaczała nowe standardy jakości na rynku produktów spa. Ale nie tylko – założyciele od samego początku kładli duży nacisk na edukację profesjonalnych ekspertów i terapeutów od pielęgnacji skóry.

„Chcieliśmy stworzyć linię, która zapewnia doskonałe rozwiązania zarówno dla klientów, jak i profesjonalistów. Pevonia oferuje sprawdzone produkty zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnych zabiegów, które gwarantują oczekiwane rezultaty” – mówi Philippe. Pevonia wierzy, że stosowanie skutecznych produktów do pielęgnacji w domu zwiększa doznania spa, tym samym zapewniając skórze promienny i zdrowy wygląd.

Długofalowa wizja Pevonia Botanica polega na oferowaniu klientom najbardziej zaawansowanych technologicznie i skutecznych produktów oraz zabiegów, które są dostępne –  zawsze w najwyższej jakości – w najbardziej ekskluzywnych salonach, ośrodkach i centrach spa na całym świecie.

Obecnie Pevonia Botanica jest obecna w ponad 10 000 salonach i centrach spa w ponad 100 krajach. Listę salonów w Polsce znajdziesz na stronie: www.pevonia.pl

Pevonia Botanica

Co wyróżnia produkty marki?

Pevonia Botanica Skincare wierzy, że każda z nas zasługuje na to, aby wyglądać młodo i czuć się zdrowo dzięki wspaniale promienistej skórze.

Aby tak było, proponuje kosmetyki, które:

  • zawierają organiczne ekstrakty i naturalne składniki roślinne i morskie w najczystszej formie
  • są wzbogacone w technologicznie zaawansowane i bardzo skuteczne systemy dostarczania substancji aktywnych – dla jak najlepszych efektów
  • są przyjazne dla środowiska (Pevonia nie testuje swoich produktów na zwierzętach i wykorzystuje tylko przyjazne dla środowiska opakowania)
  • nie zawierają alkoholu, lanoliny, oleju mineralnego, PABA, mocznika, sztucznych barwników, formaldehydu, laurylosiarczanu sodu
  • każdy produkt do pielęgnacji skóry jest wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami, przechodząc rygorystyczną kontrolę już na etapie wyboru  składników w najczystszej postaci
  • produkty przechodzą testy, mające zapewnić pełną tolerancję produktów przez skórę, bezpieczeństwo oraz potwierdzoną skuteczność. Wszystkie dane są rejestrowane, weryfikowane oraz dokumentowane w celu zapewnienia dokładności i zakresu osiąganych wyników. Każda formuła podlega specjalnej procedurze testowania przed rozpoczęciem procesu jej wprowadzania na rynek.

Kosmetyki Pevonia Botanica zdobywają na całym świecie liczne nagrody i wyróżnienia. Ostatnio dwa produkty Pevonii zdobyły tytuł Best Beauty Buys 2011 – są to: krem do skóry naczyniowej z linii różanej oraz mus peelingujący papaya-ananas.

krem do cery różanej, mus peelingujący papaya-ananas Pevonia Botanicamus peelingujący papaya-ananas Pevonia BotanicaWizja działania

Globalna filozofia firmy zakłada synergistyczne łączenie nauki z naturą poprzez oferowanie produktów Pevonia Botanica – uznanej marki, która zapewnia fantastyczne efekty wszystkim klientom, bez względu na rasę i typ skóry, dzięki w pełni holistycznym formułom wykorzystywanym przez wykwalifikowanych specjalistów od pielęgnacji skóry.

Dlaczego „Pevonia”?

Skąd pochodzi nazwa tej wyjątkowej marki? Wszystko rozpoczęło się od Pajona, lekarza bogów, który odkrył Peonię, cudowny kwiat wypełniony nieskażonymi olejkami eterycznymi o niezwykłym magnetyzmie i sile, które po wypiciu sprawiały, że skóra każdej bogini stawała się wspaniale odmłodzona. Te cudowne właściwości sprawiły, że eliksir był wielbiony i chwalony przez wszystkich. W niedługim czasie cały świat dowiedział się o leczniczej i inspirującej mocy Peonii.

Przeczytajcie też ciekawy wywiad z Sylvie Hennessy, współtwórczynią marki Pevonia Botanica – nie tylko o kosmetykach, ale też o tym, jak prowadzić z sukcesem biznes;-)