Strona główna FRYZURY L’ORÉAL PROFESSIONNEL Z OLEJKIEM Z ORZECHÓW MACADAMIA

L’ORÉAL PROFESSIONNEL Z OLEJKIEM Z ORZECHÓW MACADAMIA

Kosmetyki L’Oréal Professionnel Série Nature z olejkiem z orzechów macadamia są po prostu świetne! Miałam okazję je wypróbować. Podoba mi się w nich wszystko, od opakowania zaczynając, a na zapachu kończąc.

tekst: Kasia Kosieradzka

Olejek macadamia zawarty w kosmetykach to olejek pochodzenia naturalnego, znany z silnych właściwości odżywczych, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe o właściwościach antyoksydacyjnych. Posiada także właściwości odżywcze, ma zdolność do ochrony bariery lipidowej skóry i włosów.

Loreal Riche Macadamia

W skład linii Riche Macadamia wchodzi:

  • szampon (ok. 45 zł/200 ml) – ma dość gęstą, perłową konsystencję, pięknie pachnie (zapach jest podobny do zapachu czekolady z orzechami), dobrze się pieni, plus za to, że wystarczy ilość odpowiednia objętości dużego orzecha włoskiego, by umyć nawet długie włosy
  • maska (ok. 86 zł/200 ml) – pachnie tak samo ładnie, jak szampon, jest gęsta, przyjemnie otula włosy, które po jej spłukaniu są miękkie, bardzo łatwo się rozczesują, a po wysuszeniu lśnią i, co mnie bardzo ucieszyło, nie są obciążone, poza tym wystarczy trzymać ją na włosach 3 minuty, by dała dobre efekty

Oba kosmetyki warto stosować przy każdym myciu, a maskę raz w tygodniu warto pozostawić na włosach ok. 20 minut i zawinąć je w bawełniany ręcznik. Seria z olejkiem z orzechów macadamia jest odpowiednia dla tych osób, które na co dzień nie rozstają się z suszarką czy prostownicą.

Polecam!

Poprzedni artykułW POSZUKIWANIU ELIKSIRU MŁODOŚCI
Następny artykułPEVONIA – LEGENDARNA MARKA SPA!